*/?>

Szukasz doświadczonej firmy sprzedającej drzwi w Wejherowie? Sprawdź co oferuje sklep internetowy dobredrzwi.pl! Z nami wybierzesz idealny dla Ciebie produkt z pomocą myszy i klawiatury. Nie musisz wychodzić z domu, ani wydawać pieniędzy na paliwo, by obejrzeć kilka produktów w dużym mieście. Możesz wygodnie usiąść przed komputerem i wybierać spośród setek modeli drzwi o najrozmaitszych wzorach, kolorach i z różnymi przeszkleniami.

Niektóre osoby lubią pojechać do sklepu, aby móc skonsultować zakup ze sprzedawcą. A co jeśli to my przyjedziemy do Ciebie? Oferujemy darmową wizytę naszego doradcy, który wesprze Twój wybór swoim doświadczeniem oraz wiedzą. Wykona też potrzebne pomiary, aby móc ustalić rozmiar drzwi. Wejherowo i okolice są obszarem, który jest często odwiedzany przez naszych doradców. Jeśli ty również chciałbyś skorzystać z takiej usługi zadzwoń lub umów się przez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej.

Jeśli interesuje Cię zakup drzwi wraz z montażem w Wejherowie, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Nasi monterzy wykonują profesjonalną instalację drzwi na terenie Twojego miasta. Korzystamy z usług autoryzowanych stolarzy, którzy podczas montażu stosują się do wszelkich zaleceń producentów. Jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie oraz czasie, skorzystaj z tej usługi.

Lubisz polować na okazje? Sprawdź jakie drzwi mamy obecnie w promocji! Możesz także zobaczyć naszą ofertę drzwi ekskluzywnych oraz specjalistycznych.

Jakie drzwi możesz u nas zamówić?

Jakie usługi wykonujemy przy zakupie drzwi?

  • pomiar i doradztwo w wyborze nowych drzwi
  • montaż drzwi i ościeżnicy
  • wniesienie drzwi do domu
  • montaż klamek
  • wywiezienie i utylizacja starego skrzydła drzwi
  • wycena drzwi
  • demontaż drzwi i futryn

Montaż drzwi na istniejące ościeżnice

Wymiana drzwi może być świetnym sposobem na odświeżenie wyglądu mieszkania lub domu, bez konieczności demontażu starych ościeżnic/futryn a tym samym pozwala uniknąć poważnego remontu i bałagany z tym związanego.

Montaż drzwi z wymianą/montażem ościeżnic

Taki sposób montażu daje najlepsze efekty pod względem technicznym jak i wizualnym. Jeżeli wykonujemy remont domu lub mieszkania najlepiej wykonać montaż wraz z ościeżnicami. Ze względu na różne rodzaje ościeżnic ich profile , rozmiary i parametry najlepiej dokonać oględzin miejsca, w którym wykonywany ma być montaż drzwi i ościeżnic. W celu dopasowania jak najlepszego rozwiązania polecamy wizytę naszego doradcy technicznego, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie.

 

Skontaktuj się z lokalnym doradcą w Wejherowie

logo dobredrzwi.pl

tel.: 530 992 000
info@dobredrzwi.pl

 
Czynne:
Poniedziałek-Piątek 09:00-18:00
Sobota 8:00-14:00
x
Nie wiesz, jakie drzwi wybrać?
Potrzebujesz porady?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi Doradcami Klienta. Zamów połączenie przez słuchawkę lub zadzwoń do nas:
22 299 11 33
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: pn - pt: 8.00 - 16.00