*/?>

Szukasz sklepu z solidnymi drzwiami w Warszawie? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! W sklepie internetowym dobredrzwi.pl dokonasz przemyślanego zakupu bez konieczności jeżdżenia po sklepach budowlanych. Mamy w swojej ofercie ponad 500 modeli wyselekcjonowanych drzwi, od najlepszych producentów. Są to między innymi: Barański, Admar, Verte, Pol-Skone, Voster, Stolpaw, Drew Holtz, Intenso, Wikęd, Asilo, Delta, Gerda, Invado, DRE, PTZ oraz wielu innych.

Mamy dwadzieścia lat doświadczenia i wiemy jak doradzić klientowi, żeby wybrał najlepsze dla swoich potrzeb drzwi. Warszawa i jej okolice to rejon w którym możesz umówić się na bezpłatną wizytę naszego doradcy. Wykona on niezbędne pomiary w Twoim mieszkaniu, tak aby móc dobrać model o odpowiednich parametrach.

Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszego konsultanta będziesz mógł wybrać odpowiednie drzwi do wystroju wnętrza. Podczas wizyty będziesz miał możliwość przejrzenia najnowszych katalogów oraz próbników kolorów i oklein. W naszej ofercie znajdują się klasyczne drewniane modele, które dopełnią tradycyjny wystrój wnętrza, a także drzwi reprezentujące nowoczesny styl, które szczególnie przypadną do gustu mieszkańcom Warszawy.

Wiemy, że wiele osób mieszkających w stolicy, nie ma czasu na szukanie sprawdzonych monterów. Dlatego polecamy skorzystać z naszej usługi montażu drzwi. Na terenie Warszawy współpracujemy z najlepszymi i autoryzowanymi ekipami monterskimi. Dzięki temu będziesz miał pewność, że drzwi zostaną zainstalowane prawidłowo i będą służyć przez wiele lat.

Zapraszamy także do zapoznania się z naszą ofertą drzwi do biura i firmy.

Jakie drzwi możesz u nas zamówić?

Jakie usługi wykonujemy przy zakupie drzwi?

  • pomiar i doradztwo w wyborze nowych drzwi
  • montaż drzwi i ościeżnicy
  • wniesienie drzwi do domu
  • montaż klamek
  • wywiezienie i utylizacja starego skrzydła drzwi
  • wycena drzwi
  • demontaż drzwi i futryn

Montaż drzwi na istniejące ościeżnice

Wymiana drzwi może być świetnym sposobem na odświeżenie wyglądu mieszkania lub domu, bez konieczności demontażu starych ościeżnic/futryn a tym samym pozwala uniknąć poważnego remontu i bałagany z tym związanego.

Montaż drzwi z wymianą/montażem ościeżnic

Taki sposób montażu daje najlepsze efekty pod względem technicznym jak i wizualnym. Jeżeli wykonujemy remont domu lub mieszkania najlepiej wykonać montaż wraz z ościeżnicami. Ze względu na różne rodzaje ościeżnic ich profile , rozmiary i parametry najlepiej dokonać oględzin miejsca, w którym wykonywany ma być montaż drzwi i ościeżnic. W celu dopasowania jak najlepszego rozwiązania polecamy wizytę naszego doradcy technicznego, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie.

 

Skontaktuj się z lokalnym doradcą w Warszawie

logo dobredrzwi.pl

tel.: 530 992 000
info@dobredrzwi.pl

 
Czynne:
Poniedziałek-Piątek 09:00-18:00
Sobota 8:00-14:00
x
Nie wiesz, jakie drzwi wybrać?
Potrzebujesz porady?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi Doradcami Klienta. Zamów połączenie przez słuchawkę lub zadzwoń do nas:
22 299 11 33
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: pn - pt: 8.00 - 16.00