*/?>

Interesuje Cię wymiana drzwi w Tychach? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Sklep internetowy dobredrzwi.pl zajmuje się dystrybucją oraz montażem drzwi na terenie Tych oraz okolic. W naszej ofercie znajdziesz ponad 500 drzwi wejściowych oraz wewnętrznych, a wśród nich modele do firmy i do biura.

Oferujemy specjalnie produkty antywłamaniowe, które poradzą sobie nawet ze zorganizowanym włamywaczem. Do tego w naszym asortymencie znajdziecie specjalnie drzwi pasywne oraz energooszczędne, które pomogą ograniczyć utratę ciepła z domu lub mieszkania. Znajdziecie tu także skrzydła techniczne, które znajdą zastosowanie w firmie lub zakładzie pracy.

Jeśli nie jesteś pewien jakie drzwi będzie odpowiednie dla Ciebie, to żaden problem. Nasz doradca może przyjechać do Ciebie na terenie Tych i okolic, aby pomóc dobrać odpowiedni produkt, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Doradca dokona profesjonalnego pomiaru oraz oceny technicznej, dzięki której będzie mógł dobrać odpowiedni wymiar skrzydła. Oprócz tego pomoże on dobrać odpowiednie drzwi, tak aby pasowały do stylu naszego domu lub mieszkania. Będziesz mieć także możliwość sprawdzenia katalogów oraz próbek kolorów i oklein.

Wybierając dobredrzwi.pl stawiasz na kompleksową obsługę. Współpracujemy z najlepszymi ekipami monterskimi z Tych. Dokładamy wszelkich starań, aby montaż nowych drzwi przebieg szybko i sprawnie, a wykonanie było solidne. Wiemy, że wymieniając drzwi chcesz aby produkt służył Ci przez długi czas. Dlatego wybór profesjonalnego i certyfikowanego montera, jest kwestią kluczową.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!


Jakie drzwi możesz u nas zamówić?

Jakie usługi wykonujemy przy zakupie drzwi?

  • pomiar i doradztwo w wyborze nowych drzwi
  • montaż drzwi i ościeżnicy
  • wniesienie drzwi do domu
  • montaż klamek
  • wywiezienie i utylizacja starego skrzydła drzwi
  • wycena drzwi
  • demontaż drzwi i futryn

Montaż drzwi na istniejące ościeżnice

Wymiana drzwi może być świetnym sposobem na odświeżenie wyglądu mieszkania lub domu, bez konieczności demontażu starych ościeżnic/futryn a tym samym pozwala uniknąć poważnego remontu i bałagany z tym związanego.

Montaż drzwi z wymianą/montażem ościeżnic

Taki sposób montażu daje najlepsze efekty pod względem technicznym jak i wizualnym. Jeżeli wykonujemy remont domu lub mieszkania najlepiej wykonać montaż wraz z ościeżnicami. Ze względu na różne rodzaje ościeżnic ich profile , rozmiary i parametry najlepiej dokonać oględzin miejsca, w którym wykonywany ma być montaż drzwi i ościeżnic. W celu dopasowania jak najlepszego rozwiązania polecamy wizytę naszego doradcy technicznego, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie.

 

Skontaktuj się z lokalnym doradcą w Tychach

logo dobredrzwi.pl

tel.: 530 992 000
info@dobredrzwi.pl

 
Czynne:
Poniedziałek-Piątek 09:00-18:00
Sobota 8:00-14:00
x
Nie wiesz, jakie drzwi wybrać?
Potrzebujesz porady?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi Doradcami Klienta. Zamów połączenie przez słuchawkę lub zadzwoń do nas:
22 299 11 33
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: pn - pt: 8.00 - 16.00