*/?>

Jesteś z Torunia i szukasz solidnej firmy z drzwiami? Nie mogłeś lepiej trafić! Sklep internetowy dobredrzwi.pl zajmuje się dystrybucją i montażem drzwi w Toruniu i okolicach. U nas dokonasz zakupu w swoim domu, siedząc wygodnie przed komputerem. Mamy znacznie bogatszą ofertę od stacjonarnych sklepów, dlatego każdy znajdzie tu coś dla siebie. Oferujemy drzwi od sprawdzonych i renomowanych producentów, które starannie dla Ciebie wyselekcjonowaliśmy. Dlatego każdy wybór u nas jest dobry.

Na stronie dobredrzwi.pl znajdziesz wiele rodzajów drzwi. Mamy wytrzymałe modele antywłamaniowe, dla mieszkańców otwartych osiedli oraz domów wolnostojących. Oferujemy także modele o znakomitej izolacji termicznej a także drzwi dźwiękoszczelne. Mogą Cię także zainteresować specjalistyczne produkty przeznaczone do biura lub firmy.

Jeśli nie jesteś pewien, jaki rodzaj będzie dla Ciebie odpowiedni, skorzystaj z darmowej wizyty naszego doradcy, który wykona wszystkie potrzebne pomiary oraz ocenę techniczną. Dzięki doświadczeniu konsultanta wybierzesz najlepsze dla Twojego mieszkania drzwi. Toruń oraz okolice to rejon, który jest często odwiedzany przez naszych doradców. Wykonają oni także wycenę całości wraz z montażem.

Osobom, które lubią kompleksową obsługę, na pewno przypadnie do gustu nasza usługa montażu drzwi w Toruniu. Od kilku do kilkunastu dni od momentu złożenia zamówienia, nasi specjaliści przywiozą do Ciebie drzwi oraz zamontują je. Współpracujemy tylko z certyfikowanymi i doświadczonymi ekipami monterskimi, dlatego masz pewność, że praca zostanie wykonana solidnie i sprawnie.

Zapraszamy do kontaktu!

Jakie drzwi możesz u nas zamówić?

Jakie usługi wykonujemy przy zakupie drzwi?

  • pomiar i doradztwo w wyborze nowych drzwi
  • montaż drzwi i ościeżnicy
  • wniesienie drzwi do domu
  • montaż klamek
  • wywiezienie i utylizacja starego skrzydła drzwi
  • wycena drzwi
  • demontaż drzwi i futryn

Montaż drzwi na istniejące ościeżnice

Wymiana drzwi może być świetnym sposobem na odświeżenie wyglądu mieszkania lub domu, bez konieczności demontażu starych ościeżnic/futryn a tym samym pozwala uniknąć poważnego remontu i bałagany z tym związanego.

Montaż drzwi z wymianą/montażem ościeżnic

Taki sposób montażu daje najlepsze efekty pod względem technicznym jak i wizualnym. Jeżeli wykonujemy remont domu lub mieszkania najlepiej wykonać montaż wraz z ościeżnicami. Ze względu na różne rodzaje ościeżnic ich profile , rozmiary i parametry najlepiej dokonać oględzin miejsca, w którym wykonywany ma być montaż drzwi i ościeżnic. W celu dopasowania jak najlepszego rozwiązania polecamy wizytę naszego doradcy technicznego, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie.

 

Skontaktuj się z lokalnym doradcą w Toruniu

logo dobredrzwi.pl

tel.: 530 992 000
info@dobredrzwi.pl

 
Czynne:
Poniedziałek-Piątek 09:00-18:00
Sobota 8:00-14:00
x
Nie wiesz, jakie drzwi wybrać?
Potrzebujesz porady?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi Doradcami Klienta. Zamów połączenie przez słuchawkę lub zadzwoń do nas:
22 299 11 33
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: pn - pt: 8.00 - 16.00