*/?>

Mieszkasz w Stargardzie i szukasz drzwi, które będą służyły Ci przez długie lata, jednak nie masz czasu na jeżdżenie po sklepach budowlanych w poszukiwaniu idealnego modelu? Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie! Przyjrzyj się naszej ofercie na stronie internetowej i zamów wybrany produkt. Sklep Dobre Drzwi oferuje rozwiązania do domów, mieszkań, firm, biur i wielu innych miejsc.

Interesuje Cię zakup drzwi antywłamaniowych? Znajdziesz je w naszej ofercie, podobnie jak te przeciwpożarowe. Dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów, proponując tego typu rozwiązania. Natomiast jeśli interesują Was modele, które zapewnią spokój i ciszę w pomieszczeniu, przyjrzyj się modelom akustycznym. Dobrym rozwiązaniem, które świetnie sprawdzi się podczas mrozów są drzwi z izolacją termiczną, zatrzymają ciepło w Twoim domu.

Jeśli masz ochotę, możesz również skorzystać z montażu drzwi, który w Stargardzie wykonują fachowcy, z którymi współpracujemy. Zainstalują oni Twój nowy model według zaleceń producenta, dzięki czemu będziesz przez wiele lat cieszyć się z produktu z naszego sklepu.

Przy problemie z wyborem modelu dla siebie, oferujemy pomoc naszego konsultanta, który działa na terenie Stargardu. Drzwi, na które zdecydujesz się przy jego pomocy, będą z pewnością dostosowane do potrzeb pomieszczenia. Usługa ta jest całkowicie darmowa, a co ważne, nasz doradca dokonuje również wszelkich potrzebnych pomiarów. Ty nie musisz się już o nic martwić.

Wybierz swoje wymarzone drzwi i zostań naszym kolejnym zadowolonym klientem. Polecamy również przyjrzeć się naszym specjalnym ofertom i promocjom, może tam znajdziesz coś dla siebie.

Jakie drzwi możesz u nas zamówić?

Jakie usługi wykonujemy przy zakupie drzwi?

  • pomiar i doradztwo w wyborze nowych drzwi
  • montaż drzwi i ościeżnicy
  • wniesienie drzwi do domu
  • montaż klamek
  • wywiezienie i utylizacja starego skrzydła drzwi
  • wycena drzwi
  • demontaż drzwi i futryn

Montaż drzwi na istniejące ościeżnice

Wymiana drzwi może być świetnym sposobem na odświeżenie wyglądu mieszkania lub domu, bez konieczności demontażu starych ościeżnic/futryn a tym samym pozwala uniknąć poważnego remontu i bałagany z tym związanego.

Montaż drzwi z wymianą/montażem ościeżnic

Taki sposób montażu drzwi daje najlepsze efekty pod względem technicznym jak i wizualnym. Jeżeli wykonujemy remont domu lub mieszkania najlepiej wykonać montaż wraz z ościeżnicami. Ze względu na różne rodzaje ościeżnic ich profile , rozmiary i parametry najlepiej dokonać oględzin miejsca, w którym wykonywany ma być montaż drzwi i ościeżnic. W celu dopasowania jak najlepszego rozwiązania polecamy wizytę naszego doradcy technicznego, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie.

 

Skontaktuj się z lokalnym doradcą w Stargardzie

logo dobredrzwi.pl

tel.: 530 992 000
info@dobredrzwi.pl

 
Czynne:
Poniedziałek-Piątek 09:00-18:00
Sobota 8:00-14:00
x
Nie wiesz, jakie drzwi wybrać?
Potrzebujesz porady?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi Doradcami Klienta. Zamów połączenie przez słuchawkę lub zadzwoń do nas:
22 299 11 33
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: pn - pt: 8.00 - 16.00