*/?>

Szukasz najlepszego dystrybutora drzwi w Sosnowcu? Nie mogłeś lepiej trafić! Sklep dobredrzwi.pl zajmuje się nie tylko sprzedażą, ale także montażem drzwi na terenie Twojego miasta, oraz całego województwa śląskiego. Nasza bogata oferta zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów, a było już ich sporo bo około 60 tysięcy. Podczas naszej 20 letniej działalności zamontowaliśmy aż 170 tysięcy drzwi, i ta liczba ciągle rośnie.

W naszej ofercie znajdują się tylko porządne drzwi, znanych i cenionych producentów z polski i Europy zachodniej. Jednak nawet najwyższej jakości produkt nie będzie spełniał swoich właściwości, gdy zabraknie profesjonalnego montażu. Drzwi na terenie Sosnowca są montowane jedynie przez nasze certyfikowane ekipy specjalistów. Dzięki skorzystaniu z tej usługi masz pewność, że instalacja przebiegnie sprawnie a praca będzie wykonana solidnie. Istnieje możliwość zamontowania nowego skrzydła na stare ościeżnice, a także całkowitej wymiany ościeżnic.

Mamy także specjalną ofertę dla osób, które nie wiedzą jakie drzwi wybrać do swojego domu lub mieszkania. Nasz doradca może przyjechać do Ciebie na terenie Sosnowca i okolic, za darmo. Wykona on odpowiedni pomiar i ocenę warunków technicznych, które przydadzą się podczas montażu. Do tego pomoże dobrać odpowiedni model drzwi z katalogu. Jest także możliwość sprawdzenia próbników kolorów oraz oklein. Dzięki takiemu rozwiązaniu otrzymasz idealny produkt, dopasowany do wystroju wnętrza.

Zapraszamy do kontaktu oraz zapoznania się z naszą ofertą.

Jakie drzwi możesz u nas zamówić?

Jakie usługi wykonujemy przy zakupie drzwi?

  • pomiar i doradztwo w wyborze nowych drzwi
  • montaż drzwi i ościeżnicy
  • wniesienie drzwi do domu
  • montaż klamek
  • wywiezienie i utylizacja starego skrzydła drzwi
  • wycena drzwi
  • demontaż drzwi i futryn

Montaż drzwi na istniejące ościeżnice

Wymiana drzwi może być świetnym sposobem na odświeżenie wyglądu mieszkania lub domu, bez konieczności demontażu starych ościeżnic/futryn a tym samym pozwala uniknąć poważnego remontu i bałagany z tym związanego.

Montaż drzwi z wymianą/montażem ościeżnic

Taki sposób montażu drzwi daje najlepsze efekty pod względem technicznym jak i wizualnym. Jeżeli wykonujemy remont domu lub mieszkania najlepiej wykonać montaż wraz z ościeżnicami. Ze względu na różne rodzaje ościeżnic ich profile , rozmiary i parametry najlepiej dokonać oględzin miejsca, w którym wykonywany ma być montaż drzwi i ościeżnic. W celu dopasowania jak najlepszego rozwiązania polecamy wizytę naszego doradcy technicznego, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie.

 

Skontaktuj się z lokalnym doradcą w Sosnowcu

logo dobredrzwi.pl

tel.: 530 992 000
info@dobredrzwi.pl

 
Czynne:
Poniedziałek-Piątek 09:00-18:00
Sobota 8:00-14:00
x
Nie wiesz, jakie drzwi wybrać?
Potrzebujesz porady?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi Doradcami Klienta. Zamów połączenie przez słuchawkę lub zadzwoń do nas:
22 299 11 33
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: pn - pt: 8.00 - 16.00