*/?>

Mieszkasz w Solcu Kujawskim? Drzwi w twoim domu zużyły się i chcesz je wymienić na nowe? Mamy dla Ciebie świetną propozycję! Sklep internetowy dobredrzwi.pl prowadzi sprzedaż najlepszej jakości drzwi w całej Polsce a także w Solcu Kujawskim. Dzięki nam zaoszczędzisz czas na wypady do większych miast w poszukiwaniu najlepszego dla Ciebie modelu. U nas dokonasz zakupu w swoim domu. W naszej ofercie znajdują się tylko drzwi najlepszych producentów na rynku, wybraliśmy ich na podstawie naszego dwudziestoletniego doświadczenia w branży.

Lubisz wygodne rozwiązania? Zajmujemy się także montażem drzwi na terenie Solca Kujawskiego oraz okolic. Współpracujemy z najlepszymi ekipami monterskimi w rejonie. Nasi specjaliści dobre znają wytyczne dotyczące instalacji najnowszych rozwiązań technicznych. Istnieje możliwość montażu drzwi na stare ościeżnice lub wymiany ich na nowe. Decyzja należy do Ciebie. Dodatkowo możemy wymienić także klamkę oraz zamek.

W naszej ofercie znajdziesz wiele rodzajów drzwi, w tym także specjalnych modeli antywłamaniowych, przeciwpożarowych, energooszczędnych oraz dźwiękoszczelnych. Mamy także produkty specjalne przystosowane do środowiska biurowego, gastronomicznego lub przemysłowego.

Jeśli nie wiesz jaki model będzie odpowiedni dla Ciebie, umów się na darmową wizytę naszego doradcy. Jest to najlepsza opcja, jeśli chcesz zakupić produkt idealny pod względem parametrów technicznych oraz estetyki. Nasz konsultant może przyjechać do Twojego domu lub firmy na terenie Solca Kujawskiego. Drzwi muszą być w odpowiednim rozmiarze, dlatego doradca wykona niezbędne pomiary i ocenę warunków technicznych. Oprócz tego, podczas wizyty przejrzysz katalogi oraz próbki kolorów i oklein. Z pomocą naszego doświadczonego konsultanta wybierzesz najlepszą możliwą opcję.

Jakie drzwi możesz u nas zamówić?

Jakie usługi wykonujemy przy zakupie drzwi?

  • pomiar i doradztwo w wyborze nowych drzwi
  • montaż drzwi i ościeżnicy
  • wniesienie drzwi do domu
  • montaż klamek
  • wywiezienie i utylizacja starego skrzydła drzwi
  • wycena drzwi
  • demontaż drzwi i futryn

Montaż drzwi na istniejące ościeżnice

Wymiana drzwi może być świetnym sposobem na odświeżenie wyglądu mieszkania lub domu, bez konieczności demontażu starych ościeżnic/futryn a tym samym pozwala uniknąć poważnego remontu i bałagany z tym związanego.

Montaż drzwi z wymianą/montażem ościeżnic

Taki sposób montażu daje najlepsze efekty pod względem technicznym jak i wizualnym. Jeżeli wykonujemy remont domu lub mieszkania najlepiej wykonać montaż wraz z ościeżnicami. Ze względu na różne rodzaje ościeżnic ich profile , rozmiary i parametry najlepiej dokonać oględzin miejsca, w którym wykonywany ma być montaż drzwi i ościeżnic. W celu dopasowania jak najlepszego rozwiązania polecamy wizytę naszego doradcy technicznego, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie.

 

Skontaktuj się z lokalnym doradcą w Solcu Kujawskim

logo dobredrzwi.pl

tel.: 530 992 000
info@dobredrzwi.pl

 
Czynne:
Poniedziałek-Piątek 09:00-18:00
Sobota 8:00-14:00
x
Nie wiesz, jakie drzwi wybrać?
Potrzebujesz porady?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi Doradcami Klienta. Zamów połączenie przez słuchawkę lub zadzwoń do nas:
22 299 11 33
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: pn - pt: 8.00 - 16.00