*/?>

Szukasz sklepu z drzwiami w Rybniku? Nie mogłeś lepiej trafić! Serwis dobredrzwi.pl zajmuje się dystrybucją wysokiej jakości produktów właśnie w Twojej okolicy. Oferujemy tylko i wyłącznie drzwi sprawdzonych i cenionych producentów polskich oraz zagranicznych. Wybierając nasze usługi dołączysz do grona 60 tysięcy zadowolonych klientów, którzy zaufali nam i skorzystali z nasze dwudziestoletniego doświadczenia.

Przejrzałeś nasze produkty i nie wiesz, który będzie odpowiedni dla Ciebie? Żaden problem! Proponujemy bezpłatną wizytę naszego doradcy w Rybniku, który dokona odpowiedniego pomiaru i oceny obecnych warunków technicznych. Na ich podstawie pomoże dobrać odpowiednie drzwi, które będą pasować do naszego wystroju wnętrza. Podczas wizyty będziesz mógł przejrzeć katalogi a także sprawdzić wzorniki kolorów, oklein i wykończeń.

Oprócz zakupu interesuje Cię także montaż drzwi? Na terenie Rybnika i okolic współpracujemy z autoryzowanymi ekipami montażowymi, które przeprowadzą wymianę szybko i sprawnie. Korzystając z tej usługi masz pewność, że praca zostanie wykonana solidnie i skrupulatnie. W przypadku jakichkolwiek usterek jest też możliwość skorzystania z naszej opieki serwisowej.

Nasze usługi są po to, abyś mógł wybrać idealny produkt dla twojego domu lub mieszkania. W ofercie znajdziesz wiele kategorii drzwi, na przykład lakierowane, bezprzylgowe, z futryną i wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Znajdziesz tu ponad 500 modeli drzwi. Jeśli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przez formularz kontaktowy.

Jakie drzwi możesz u nas zamówić?

Jakie usługi wykonujemy przy zakupie drzwi?

  • pomiar i doradztwo w wyborze nowych drzwi
  • montaż drzwi i ościeżnicy
  • wniesienie drzwi do domu
  • montaż klamek
  • wywiezienie i utylizacja starego skrzydła drzwi
  • wycena drzwi
  • demontaż drzwi i futryn

Montaż drzwi na istniejące ościeżnice

Wymiana drzwi może być świetnym sposobem na odświeżenie wyglądu mieszkania lub domu, bez konieczności demontażu starych ościeżnic/futryn a tym samym pozwala uniknąć poważnego remontu i bałagany z tym związanego.

Montaż drzwi z wymianą/montażem ościeżnic

Taki sposób montażu daje najlepsze efekty pod względem technicznym jak i wizualnym. Jeżeli wykonujemy remont domu lub mieszkania najlepiej wykonać montaż wraz z ościeżnicami. Ze względu na różne rodzaje ościeżnic ich profile , rozmiary i parametry najlepiej dokonać oględzin miejsca, w którym wykonywany ma być montaż drzwi i ościeżnic. W celu dopasowania jak najlepszego rozwiązania polecamy wizytę naszego doradcy technicznego, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie.

 

Skontaktuj się z lokalnym doradcą w Rybniku

logo dobredrzwi.pl

tel.: 530 992 000
info@dobredrzwi.pl

 
Czynne:
Poniedziałek-Piątek 09:00-18:00
Sobota 8:00-14:00
x
Nie wiesz, jakie drzwi wybrać?
Potrzebujesz porady?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi Doradcami Klienta. Zamów połączenie przez słuchawkę lub zadzwoń do nas:
22 299 11 33
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: pn - pt: 8.00 - 16.00