*/?>

Szukasz sklepu z drzwiami w Rawiczu? Świetnie trafiłeś! Sklep Dobredrzwi.pl sprzedaje i montuje drzwi na terenie całego kraju, również w Rawiczu. Zbędne są już wyprawy do dużego miasta, w którym zwykle czekały Cię tłumy lub kolejki w sklepach budowalnych. Przejrzyj nasz bogaty asortyment bez wychodzenia z domu.

Znajdziesz u nas setki modeli, które pochodzą od najlepszych producentów. Możesz wybrać drewniane,  szklane, bezprzylgowe, a także drzwi z futryną. Do wyboru, do koloru! Proponujemy również ciekawe rozwiązania pod względem funkcjonalnym, na przykład osobom, które chcą zadbać o to, aby ciepło nie uciekało z pomieszczenia, oferujemy model z izolacją termiczną. A mieszkańcom bloku, którym przeszkadzają hałasy z klatki schodowej, polecamy model akustyczny.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy świadomi, że wiele osób może potrzebować pomocy konsultanta. Dobredrzwi.pl oferuje wizytę doradcy, który za darmo przyjedzie do Twojego domu w Rawiczu i pomoże wybrać produkt. Przedstawi także najnowsze katalogi i próbniki kolorów oraz oklein. Dokonane zostaną także niezbędne pomiary.

Jeśli już zdecydujesz się na konkretny model, zachęcamy do skorzystania z usługi montażu drzwi. Rawicz i jego okolice to rejon, gdzie nasi fachowcy bez problemu dojadą i wykonają instalację nowych drzwi. Gwarantujemy, że ekipa monterów zamocuje produkt  według zaleceń producenta.

Zapraszamy do przyjrzenia się naszym produktom, a także do zapoznania się z ofertą specjalną i promocjami, mamy nadzieję, że znajdziecie coś dla siebie.

Jakie drzwi możesz u nas zamówić?

Jakie usługi wykonujemy przy zakupie drzwi?

  • pomiar i doradztwo w wyborze nowych drzwi
  • montaż drzwi i ościeżnicy
  • wniesienie drzwi do domu
  • montaż klamek
  • wywiezienie i utylizacja starego skrzydła drzwi
  • wycena drzwi
  • demontaż drzwi i futryn

Montaż drzwi na istniejące ościeżnice

Wymiana drzwi może być świetnym sposobem na odświeżenie wyglądu mieszkania lub domu, bez konieczności demontażu starych ościeżnic/futryn a tym samym pozwala uniknąć poważnego remontu i bałagany z tym związanego.

Montaż drzwi z wymianą/montażem ościeżnic

Taki sposób montażu daje najlepsze efekty pod względem technicznym jak i wizualnym. Jeżeli wykonujemy remont domu lub mieszkania najlepiej wykonać montaż wraz z ościeżnicami. Ze względu na różne rodzaje ościeżnic ich profile , rozmiary i parametry najlepiej dokonać oględzin miejsca, w którym wykonywany ma być montaż drzwi i ościeżnic. W celu dopasowania jak najlepszego rozwiązania polecamy wizytę naszego doradcy technicznego, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie.

 

Skontaktuj się z lokalnym doradcą w Rawiczu

logo dobredrzwi.pl

tel.: 530 992 000
info@dobredrzwi.pl

 
Czynne:
Poniedziałek-Piątek 09:00-18:00
Sobota 8:00-14:00
x
Nie wiesz, jakie drzwi wybrać?
Potrzebujesz porady?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi Doradcami Klienta. Zamów połączenie przez słuchawkę lub zadzwoń do nas:
22 299 11 33
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: pn - pt: 8.00 - 16.00