*/?>

Szukasz sklepu z drzwiami w Piekarach Śląskich? Idealnie trafiłeś! Nasz sklep internetowy zajmuje się dystrybucją drzwi na terenie Twojego miasta. Oferujemy produkty tylko renomowanych producentów, są to między innymi: Barański, Drew Holtz, Elprema, Wikęd, Verte, Stolpaw, Asilo, Gerda, Invado, Pol-Skone, Erkado, DRE, Voster, Kr Center. W naszym asortymencie znajduje się ponad 500 modeli drzwi dostępnych w różnych kolorach, pasujących do tradycyjnych aranżacji oraz nowoczesnych.

Interesuje Cię także montaż drzwi? Na terenie Piekar Śląskich możemy zamontować nowe skrzydło na starych ościeżnicach lub wymienić je na nowe. Współpracujemy z autoryzowanymi ekipami monterskimi, które wykonują prace montażowe według ścisłych zaleceń producentów. Korzystając z tej usługi masz pewność, że drzwi będą działać prawidłowo a także będą służyć przez długie lata. Dodatkowo nasi specjaliści mogą zainstalować nowe zamki oraz klamkę.

Jeśli któryś z modeli zainteresował Cię, ale nie wiesz, czy będzie pasował do Twojego domu lub mieszkania, możesz umówić się na bezpłatną wizytę z naszym doradcą w Piekarach Śląskich. Drzwi wejściowe to wizytówka naszego domu, a wewnętrze mogą wspaniale dopełnić przemyślany wystrój. Dlatego warto skorzystać z pomocy konsultanta, który przyjedzie na miejsce, dokona niezbędnych pomiarów, po czym pomoże dobrać odpowiedni model. W naszej ofercie znajdują się także specjalne drzwi o doskonałej izolacji termicznej oraz akustycznej. Nasz konsultant może doradzić jakie drzwi wybrać, aby lepiej utrzymywać ciepło w mieszkaniu lub uchronić się od hałasu z zewnątrz.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i przez formularz kontaktowy.

Jakie drzwi możesz u nas zamówić?

Jakie usługi wykonujemy przy zakupie drzwi?

  • pomiar i doradztwo w wyborze nowych drzwi
  • montaż drzwi i ościeżnicy
  • wniesienie drzwi do domu
  • montaż klamek
  • wywiezienie i utylizacja starego skrzydła drzwi
  • wycena drzwi
  • demontaż drzwi i futryn

Montaż drzwi na istniejące ościeżnice

Wymiana drzwi może być świetnym sposobem na odświeżenie wyglądu mieszkania lub domu, bez konieczności demontażu starych ościeżnic/futryn a tym samym pozwala uniknąć poważnego remontu i bałagany z tym związanego.

Montaż drzwi z wymianą/montażem ościeżnic

Taki sposób montażu daje najlepsze efekty pod względem technicznym jak i wizualnym. Jeżeli wykonujemy remont domu lub mieszkania najlepiej wykonać montaż wraz z ościeżnicami. Ze względu na różne rodzaje ościeżnic ich profile , rozmiary i parametry najlepiej dokonać oględzin miejsca, w którym wykonywany ma być montaż drzwi i ościeżnic. W celu dopasowania jak najlepszego rozwiązania polecamy wizytę naszego doradcy technicznego, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie.

 

Skontaktuj się z lokalnym doradcą w Piekarach Śląskich

logo dobredrzwi.pl

tel.: 530 992 000
info@dobredrzwi.pl

 
Czynne:
Poniedziałek-Piątek 09:00-18:00
Sobota 8:00-14:00
x
Nie wiesz, jakie drzwi wybrać?
Potrzebujesz porady?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi Doradcami Klienta. Zamów połączenie przez słuchawkę lub zadzwoń do nas:
22 299 11 33
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: pn - pt: 8.00 - 16.00