*/?>

Szukasz doświadczonego sprzedawcy drzwi w Piasecznie? Dobrze trafiłeś! Sklep dobredrzwi.pl zajmuje się dystrybucją drzwi w całej Polsce w tym w Twoim mieście. Mamy do zaoferowania ponad 500 modeli, które zostały wyprodukowane przez najlepszych producentów na rynku. Z nami wybierzesz idealny produkt, za pomocą myszy i klawiatury, bez konieczności wychodzenia z domu.

W naszej ofercie znajdziesz produkty o różnym zastosowaniu i różnych parametrach. Znajdziesz tutaj wytrzymałe drzwi antywłamaniowe, które uchronią Cię nawet przed zorganizowanym przestępcą. Mamy także modele ograniczające utratę ciepła w domu, które znacznie zmniejszą rachunek za ogrzewanie. Dostępne są także drzwi dźwiękoszczelnie, dzięki którym w Twoim mieszkaniu zapanuje cisza i spokój.

Jeśli nie wiesz, jakie drzwi będą odpowiednie dla Ciebie, umów się na bezpłatną wizytę naszego konsultanta w Piasecznie. Wykona on niezbędne pomiary oraz oceny sytuację techniczną. Dzięki temu będzie wiedział jakie drzwi będą idealna dla Twojego domu. Następnie wspólnie wybierzecie styl i kolor, który najlepiej wpasuje się w Twoją aranżację wnętrza. Dzięki tej usłudze masz pewność, że wybrany produkt będzie odpowiedni dla Ciebie pod względem stylistyki i parametrów.

Jeśli lubisz wygodne rozwiązania to jest także możliwość montażu drzwi w Piasecznie. Współpracujemy z najlepszymi ekipami monterskimi w tym rejonie, dlatego wybierając tą opcję masz pewność, że drzwi zostaną zamontowane solidnie i sprawnie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą specjalną oraz promocjami!

Jakie drzwi możesz u nas zamówić?

Jakie usługi wykonujemy przy zakupie drzwi?

  • pomiar i doradztwo w wyborze nowych drzwi
  • montaż drzwi i ościeżnicy
  • wniesienie drzwi do domu
  • montaż klamek
  • wywiezienie i utylizacja starego skrzydła drzwi
  • wycena drzwi
  • demontaż drzwi i futryn

Montaż drzwi na istniejące ościeżnice

Wymiana drzwi może być świetnym sposobem na odświeżenie wyglądu mieszkania lub domu, bez konieczności demontażu starych ościeżnic/futryn a tym samym pozwala uniknąć poważnego remontu i bałagany z tym związanego.

Montaż drzwi z wymianą/montażem ościeżnic

Taki sposób montażu daje najlepsze efekty pod względem technicznym jak i wizualnym. Jeżeli wykonujemy remont domu lub mieszkania najlepiej wykonać montaż wraz z ościeżnicami. Ze względu na różne rodzaje ościeżnic ich profile , rozmiary i parametry najlepiej dokonać oględzin miejsca, w którym wykonywany ma być montaż drzwi i ościeżnic. W celu dopasowania jak najlepszego rozwiązania polecamy wizytę naszego doradcy technicznego, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie.

 

Skontaktuj się z lokalnym doradcą w Piasecznie

logo dobredrzwi.pl

tel.: 530 992 000
info@dobredrzwi.pl

 
Czynne:
Poniedziałek-Piątek 09:00-18:00
Sobota 8:00-14:00
x
Nie wiesz, jakie drzwi wybrać?
Potrzebujesz porady?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi Doradcami Klienta. Zamów połączenie przez słuchawkę lub zadzwoń do nas:
22 299 11 33
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: pn - pt: 8.00 - 16.00