*/?>

Mieszkasz w Ożarowie Mazowieckim i chcesz wymienić stare drzwi na nowe? Dobrze się składa. Za pomocą sklepu dobrzedrzwi.pl będziesz mógł wybrać interesujący Cię model bez wychodzenia z domu lub wypadu do Warszawy. Mamy do zaoferowania ponad pięćset różnych modeli drzwi wejściowych jak i wewnętrznych. Tak bogatej oferty nie znajdziesz w żadnym sklepie stacjonarnym.

W sprzedaży drzwi mamy już dwadzieścia lat doświadczenia, dlatego wiemy jak ważny jest odpowiedni pomiar i ocena stanu technicznego. Dlatego proponujemy Ci bezpłatną wizytę naszego doradcy, który przyjedzie do Twojego domu w Ożarowie Mazowieckim. Dzięki pomocy specjalisty masz pewność, że wybrany produkt będzie pasował nie tylko pod względem parametrów, ale także świetnie wkomponuje się w wystrój twojego domu. Wizyta doradcy rozwieje wszystkie twoje wątpliwości i pomoże wybrać idealne drzwi.

Trzeba pamiętać, że wysokiej jakości produkt wymaga odpowiedniego montażu. Drzwi na terenie Ożarowa Mazowieckiego są montowane przez naszych doświadczonych i certyfikowanych fachowców. Jest to idealna opcja dla osób szukających wygodnego rozwiązania i kompleksowej usługi. Istnieje możliwość zamontowania nowego skrzydła na starych ościeżnicach, co jest szybkim i niedrogim rozwiązaniem. Gdy chcesz uzyskać doskonały efekt, możesz wymienić także ościeżnice. W tym wyborze, również pomoże Ci nasz doradca.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi promocjami i ofertami specjalnymi. Mogą zainteresować Cię też drzwi dostępne od ręki. Więcej informacji może udzielić Ci nasz konsultant przez telefon.

Jakie drzwi możesz u nas zamówić?

Jakie usługi wykonujemy przy zakupie drzwi?

  • pomiar i doradztwo w wyborze nowych drzwi
  • montaż drzwi i ościeżnicy
  • wniesienie drzwi do domu
  • montaż klamek
  • wywiezienie i utylizacja starego skrzydła drzwi
  • wycena drzwi
  • demontaż drzwi i futryn

Montaż drzwi na istniejące ościeżnice

Wymiana drzwi może być świetnym sposobem na odświeżenie wyglądu mieszkania lub domu, bez konieczności demontażu starych ościeżnic/futryn a tym samym pozwala uniknąć poważnego remontu i bałagany z tym związanego.

Montaż drzwi z wymianą/montażem ościeżnic

Taki sposób montażu daje najlepsze efekty pod względem technicznym jak i wizualnym. Jeżeli wykonujemy remont domu lub mieszkania najlepiej wykonać montaż wraz z ościeżnicami. Ze względu na różne rodzaje ościeżnic ich profile , rozmiary i parametry najlepiej dokonać oględzin miejsca, w którym wykonywany ma być montaż drzwi i ościeżnic. W celu dopasowania jak najlepszego rozwiązania polecamy wizytę naszego doradcy technicznego, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie.

 

Skontaktuj się z lokalnym doradcą w Ożarowie Mazowieckim

logo dobredrzwi.pl

tel.: 530 992 000
info@dobredrzwi.pl

 
Czynne:
Poniedziałek-Piątek 09:00-18:00
Sobota 8:00-14:00
x
Nie wiesz, jakie drzwi wybrać?
Potrzebujesz porady?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi Doradcami Klienta. Zamów połączenie przez słuchawkę lub zadzwoń do nas:
22 299 11 33
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: pn - pt: 8.00 - 16.00