*/?>

Szukasz sklepu z drzwiami w Nowym Dworze Mazowieckim? Dobrze się składa! Firma dobredrzwi.pl zajmuje się nie tylko dystrybucją, ale także montażem na terenie Twojego miasta. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Znajdziesz tutaj drzwi wejściowe do domów, mieszkań a także drzwi wewnętrzne. Możesz wybierać spośród setek modeli najlepszych polskich i zagranicznych producentów.

W naszej ofercie znajdziesz klasyczne drzwi wykonane z drewna, trwałe konstrukcje metalowe, a także nowoczesne wykonane z tworzywa. Wśród nich znajdą się specjalnie modele o dużej izolacji termicznej, które chronią nasz dom przed wychładzaniem. Mamy także modele, które znacznie utrudniają dostawanie się hałasu z zewnątrz do naszego domu.

Jeśli interesuje Cię kompleksowa i wygodna opcja, to możemy także zamontować u Ciebie zakupione drzwi. Montaż w Nowym Dworze Mazowieckim jest przeprowadzany tylko przez certyfikowanych i zaufanych fachowców. Dopilnują oni, żeby produkt był zamocowany zgodnie z zaleceniami producenta, dzięki czemu mamy pewność, że będzie działał poprawnie przez długi czas.

Jeśli nie jesteś pewien, jakie drzwi będą odpowiednie dla twojego domu lub mieszkania, to zapraszamy Cię do skorzystania z darmowej wizyty naszego konsultanta. Pomoże on dobrać odpowiedni model do stylu wystroju, a także wykona pomiar i ocenę warunków technicznych. Doradca zaprezentuje także najnowsze katalogi oraz próbki kolorów i oklein. Doradca może przyjechać i polecić drzwi w Nowym Dworze Mazowieckim i okolicach. Skorzystanie z tej opcji daje gwarancję dokonania właściwego zakupu.

Polecamy także przejrzeć nasze oferty specjalne i promocje.

Jakie drzwi możesz u nas zamówić?

Jakie usługi wykonujemy przy zakupie drzwi?

  • pomiar i doradztwo w wyborze nowych drzwi
  • montaż drzwi i ościeżnicy
  • wniesienie drzwi do domu
  • montaż klamek
  • wywiezienie i utylizacja starego skrzydła drzwi
  • wycena drzwi
  • demontaż drzwi i futryn

Montaż drzwi na istniejące ościeżnice

Wymiana drzwi może być świetnym sposobem na odświeżenie wyglądu mieszkania lub domu, bez konieczności demontażu starych ościeżnic/futryn a tym samym pozwala uniknąć poważnego remontu i bałagany z tym związanego.

Montaż drzwi z wymianą/montażem ościeżnic

Taki sposób montażu daje najlepsze efekty pod względem technicznym jak i wizualnym. Jeżeli wykonujemy remont domu lub mieszkania najlepiej wykonać montaż wraz z ościeżnicami. Ze względu na różne rodzaje ościeżnic ich profile , rozmiary i parametry najlepiej dokonać oględzin miejsca, w którym wykonywany ma być montaż drzwi i ościeżnic. W celu dopasowania jak najlepszego rozwiązania polecamy wizytę naszego doradcy technicznego, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie.

 

Skontaktuj się z lokalnym doradcą w Nowym Dworze Mazowieckim

logo dobredrzwi.pl

tel.: 530 992 000
info@dobredrzwi.pl

 
Czynne:
Poniedziałek-Piątek 09:00-18:00
Sobota 8:00-14:00
x
Nie wiesz, jakie drzwi wybrać?
Potrzebujesz porady?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi Doradcami Klienta. Zamów połączenie przez słuchawkę lub zadzwoń do nas:
22 299 11 33
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: pn - pt: 8.00 - 16.00