*/?>

Jesteś z Nadarzyna i szukasz sklepu z porządnymi drzwiami? Mamy dla Ciebie kuszącą ofertę! Korzystając ze sklepu internetowego dobredrzwi.pl możesz dokonać dobrego zakupu nie wychodząc z domu. Przejrzyj naszą bogatą ofertę, znajdziesz tam setki modeli od renomowanych producentów. Wybierz produkt, który Cię interesuje a my przywieziemy go do Twojego domu w Nadarzynie.

Oprócz bogatej oferty możemy zaproponować Ci także montaż drzwi na terenie Nadarzyna i okolic. Nasze ekipy monterskie to autoryzowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Korzystając z tej usługi masz pewność, że praca zostanie wykonana solidnie i sprawnie. Możemy wstawić nowe skrzydło na istniejące ościeżnice, lub wymienić je na nowe. Decyzja należy do Ciebie. Dodatkowo zainstalujemy nowy zamek oraz klamkę.

Rozumiemy, że nasi klienci mogą mieć wiele pytań co do odpowiednich drzwi dla ich domu lub mieszkania. Dlatego oferujemy także bezpłatną konsultację. Nasz doradca może przyjechać do Twojego domu w Nadarzynie i dokonać niezbędnych pomiarów a także oceny warunków technicznych. Podczas wizyty będziesz mógł przejrzeć katalogi oraz próbki oklein i kolorów. Dzięki doświadczeniu naszego konsultanta, wybierzesz idealny model, który będzie współgrał z wystrojem Twojego domu.

W naszym asortymencie znajdują się także specjalne drzwi antywłamaniowe, przeciwpożarowe, energooszczędne oraz dźwiękoszczelne. Konsultant pomoże dobrać produkt, który dzięki swoim parametrom zapewni wygodę oraz bezpieczeństwo w Twoim domu.

Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub przez formularz kontaktowy.

Jakie drzwi możesz u nas zamówić?

Jakie usługi wykonujemy przy zakupie drzwi?

  • pomiar i doradztwo w wyborze nowych drzwi
  • montaż drzwi i ościeżnicy
  • wniesienie drzwi do domu
  • montaż klamek
  • wywiezienie i utylizacja starego skrzydła drzwi
  • wycena drzwi
  • demontaż drzwi i futryn

Montaż drzwi na istniejące ościeżnice

Wymiana drzwi może być świetnym sposobem na odświeżenie wyglądu mieszkania lub domu, bez konieczności demontażu starych ościeżnic/futryn a tym samym pozwala uniknąć poważnego remontu i bałagany z tym związanego.

Montaż drzwi z wymianą/montażem ościeżnic

Taki sposób montażu drzwi daje najlepsze efekty pod względem technicznym jak i wizualnym. Jeżeli wykonujemy remont domu lub mieszkania najlepiej wykonać montaż wraz z ościeżnicami. Ze względu na różne rodzaje ościeżnic ich profile , rozmiary i parametry najlepiej dokonać oględzin miejsca, w którym wykonywany ma być montaż drzwi i ościeżnic. W celu dopasowania jak najlepszego rozwiązania polecamy wizytę naszego doradcy technicznego, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie.

 

Skontaktuj się z lokalnym doradcą w Nadarzynie

logo dobredrzwi.pl

tel.: 530 992 000
info@dobredrzwi.pl

 
Czynne:
Poniedziałek-Piątek 09:00-18:00
Sobota 8:00-14:00
x
Nie wiesz, jakie drzwi wybrać?
Potrzebujesz porady?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi Doradcami Klienta. Zamów połączenie przez słuchawkę lub zadzwoń do nas:
22 299 11 33
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: pn - pt: 8.00 - 16.00