*/?>

Mieszkasz w Mysłowicach i planujesz wymianę drzwi na nowe? Świetnie się składa! Sklep dobredrzwi.pl oferuje najlepsze produkty, sprawdzonych i cenionych producentów. Dodatkowo zajmujemy się doradztwem oraz montażem na terenie Mysłowic i okolic. Zapraszamy do przejrzenia naszego sklepu internetowego. Znajdziesz tu ponad 500 modeli drzwi o różnych parametrach, dzięki czemu możesz wybrać te, które spełniają twoje wymagania. Do wyboru mamy konstrukcje o klasycznym designie oraz te pasujące do nowoczesnych wystrojów wnętrz.

Nie wiesz jaki model drzwi wybrać? Żaden problem! Nasz doradca przyjedzie do Mysłowic i pomoże dobrać odpowiedni model, dostosowany do wystroju Twojego mieszkania lub domu. Wykona także darmowy pomiar i ocenę warunków technicznych. Na ich podstawie będzie wiadomo, jaki typ i rozmiar drzwi będzie dla nas odpowiedni. Podczas wizyty będziemy mogli przejrzeć także katalogi, próbniki kolorów oraz oklein. Wizyta doradcy daje Ci gwarancję wybrania idealnego produktu dla Twoich indywidualnych potrzeb.

Jeśli zdecydujesz się na zakup w naszym serwisie, możesz także skorzystać z montażu drzwi. Na terenie Mysłowic współpracujemy z doświadczonymi i autoryzowanymi ekipami monterskimi. Wybierając montaż u nas, masz pewność, że produkt będzie zainstalowany zgodnie z zaleceniami producenta, przez co zachowa wszystkie swoje właściwości i będzie służył przez długi czas. Istnieje możliwość montażu skrzydła na stare ościeżnice lub wymiana ich na nowe. Montujemy także nowy zamek oraz klamkę.

Skorzystaj z naszej oferty!

Jakie drzwi możesz u nas zamówić?

Jakie usługi wykonujemy przy zakupie drzwi?

  • pomiar i doradztwo w wyborze nowych drzwi
  • montaż drzwi i ościeżnicy
  • wniesienie drzwi do domu
  • montaż klamek
  • wywiezienie i utylizacja starego skrzydła drzwi
  • wycena drzwi
  • demontaż drzwi i futryn

Montaż drzwi na istniejące ościeżnice

Wymiana drzwi może być świetnym sposobem na odświeżenie wyglądu mieszkania lub domu, bez konieczności demontażu starych ościeżnic/futryn a tym samym pozwala uniknąć poważnego remontu i bałagany z tym związanego.

Montaż drzwi z wymianą/montażem ościeżnic

Taki sposób montażu daje najlepsze efekty pod względem technicznym jak i wizualnym. Jeżeli wykonujemy remont domu lub mieszkania najlepiej wykonać montaż wraz z ościeżnicami. Ze względu na różne rodzaje ościeżnic ich profile , rozmiary i parametry najlepiej dokonać oględzin miejsca, w którym wykonywany ma być montaż drzwi i ościeżnic. W celu dopasowania jak najlepszego rozwiązania polecamy wizytę naszego doradcy technicznego, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie.

 

Skontaktuj się z lokalnym doradcą w Mysłowicach

logo dobredrzwi.pl

tel.: 530 992 000
info@dobredrzwi.pl

 
Czynne:
Poniedziałek-Piątek 09:00-18:00
Sobota 8:00-14:00
x
Nie wiesz, jakie drzwi wybrać?
Potrzebujesz porady?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi Doradcami Klienta. Zamów połączenie przez słuchawkę lub zadzwoń do nas:
22 299 11 33
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: pn - pt: 8.00 - 16.00