*/?>

Mieszkasz w Markach i planujesz kupno nowych drzwi? Mamy dla Ciebie idealną propozycję. Sklep dobredrzwi.pl zajmuje się nie tylko sprzedażą, ale także montażem drzwi w Markach. Zapoznaj się z naszą ofertą. Znajdziesz tam ponad 500 modeli, wyprodukowanych przez najlepsze firmy na rynku. Jeśli zdecydujesz się na zakup, dołączysz do 60 tysięcy zadowolonych klientów, którzy skorzystali z naszych usług.

W naszej ofercie znajdziesz drzwi wejściowe, jak i wewnętrzne. Mamy specjalne modele chroniące dom przed utratą ciepła, a także przed hałasem z zewnątrz. Do wyboru są skrzydła wykonane z różnych materiałów, w tym klasyczne i ponadczasowe konstrukcje drewniane, które nadają mieszkaniu niepowtarzalny i przytulny klimat.

Jeśli masz wątpliwości, jaki rodzaj drzwi będzie odpowiedni dla Twojego domu lub mieszkania, możesz skorzystać z bezpłatnej konsultacji z naszym doradcą. Podczas wizyty dokona on niezbędnych pomiarów oraz oceny sytuacji technicznej. Do tego pokaże najnowsze katalogi oraz próbki kolorów i oklein. Umów się na konsultacje w Markach! Drzwi wejściowe to wizytówka naszego domu, a wewnętrzne potrzebują spójnego wyglądu z wystrojem. Dlatego warto skorzystać z wiedzy i doświadczenia eksperta, po to aby wybrać idealny dla na produkt.

Jeśli interesuje Cię szybka i wygodna wymiana, skorzystaj z naszej oferty montażu drzwi. W Markach oraz okolicy współpracujemy z doświadczonymi i autoryzowanymi ekipami monterskimi, które wykonują instalację nowych drzwi zgodnie z zaleceniami producentów. Decydując się na tą opcję, mamy pewność, że wszystko będzie zamontowane solidnie i trwale.

Zapraszamy także do przejrzenia naszej oferty specjalnej i promocji.

Jakie drzwi możesz u nas zamówić?

Jakie usługi wykonujemy przy zakupie drzwi?

  • pomiar i doradztwo w wyborze nowych drzwi
  • montaż drzwi i ościeżnicy
  • wniesienie drzwi do domu
  • montaż klamek
  • wywiezienie i utylizacja starego skrzydła drzwi
  • wycena drzwi
  • demontaż drzwi i futryn

Montaż drzwi na istniejące ościeżnice

Wymiana drzwi może być świetnym sposobem na odświeżenie wyglądu mieszkania lub domu, bez konieczności demontażu starych ościeżnic/futryn a tym samym pozwala uniknąć poważnego remontu i bałagany z tym związanego.

Montaż drzwi z wymianą/montażem ościeżnic

Taki sposób montażu daje najlepsze efekty pod względem technicznym jak i wizualnym. Jeżeli wykonujemy remont domu lub mieszkania najlepiej wykonać montaż wraz z ościeżnicami. Ze względu na różne rodzaje ościeżnic ich profile , rozmiary i parametry najlepiej dokonać oględzin miejsca, w którym wykonywany ma być montaż drzwi i ościeżnic. W celu dopasowania jak najlepszego rozwiązania polecamy wizytę naszego doradcy technicznego, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie.

 

Skontaktuj się z lokalnym doradcą w Markach

logo dobredrzwi.pl

tel.: 530 992 000
info@dobredrzwi.pl

 
Czynne:
Poniedziałek-Piątek 09:00-18:00
Sobota 8:00-14:00
x
Nie wiesz, jakie drzwi wybrać?
Potrzebujesz porady?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi Doradcami Klienta. Zamów połączenie przez słuchawkę lub zadzwoń do nas:
22 299 11 33
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: pn - pt: 8.00 - 16.00