*/?>

Mieszkasz w Legionowie i planujesz wymianę drzwi na nowe? Idealnie trafiłeś! Sklep dobredrzwi.pl ma dla Ciebie bogatą ofertę drzwi wejściowych i wewnętrznych od renomowanych producentów. W naszej ofercie dostępnych jest ponad 500 modeli, wszystko po to, abyś mógł wybrać ten idealny dla Ciebie. Mamy do dyspozycji drzwi takich firm jak: Delta, Barański, Elprema, Admar, Pol-Skone, Asilo, Stolpaw, Gerda, Invado, Kr Center, Wikęd, Drew Holtz, Voster, oraz wielu innych.

Mamy dwadzieścia lat doświadczenia i wiemy, że dobre drzwi wymagają odpowiedniego montażu. Na terenie Legionowa i okolic współpracujemy z doświadczonymi i autoryzowanymi ekipami monterskimi. Jeśli złożysz u nas zamówienie, specjaliści w ciągu kilku do kilkunastu dni przywiozą do Ciebie drzwi i zamontują je. Masz wtedy pewność, że będą one działały bez zarzutu i zachowają wszystkie swoje właściwości termiczne i akustyczne. Możemy także wymienić stare ościeżnice oraz zamontować nowy zamek i klamkę.

Polecamy także możliwość skorzystania z bezpłatnej wizyty naszego doradcy, szczególnie jeśli nie jesteś pewien jakie drzwi będą odpowiednie dla Twojego mieszkania lub domu. Konsultant dokona pomiaru oraz oceni warunki techniczne, na podstawie których pomoże wybrać odpowiedni model. Wizyta konsultanta jest możliwa nie tylko w centrum, ale także w okolicach miasta Legionowo. Drzwi to wizytówka naszego domu, dlatego warto sięgnąć po poradę eksperta aby dokonać najlepszego zakupu.

Zapraszamy też do zapoznania się z naszymi ofertami specjalnymi i promocjami na drzwi!

Jakie drzwi możesz u nas zamówić?

Jakie usługi wykonujemy przy zakupie drzwi?

  • pomiar i doradztwo w wyborze nowych drzwi
  • montaż drzwi i ościeżnicy
  • wniesienie drzwi do domu
  • montaż klamek
  • wywiezienie i utylizacja starego skrzydła drzwi
  • wycena drzwi
  • demontaż drzwi i futryn

Montaż drzwi na istniejące ościeżnice

Wymiana drzwi może być świetnym sposobem na odświeżenie wyglądu mieszkania lub domu, bez konieczności demontażu starych ościeżnic/futryn a tym samym pozwala uniknąć poważnego remontu i bałagany z tym związanego.

Montaż drzwi z wymianą/montażem ościeżnic

Taki sposób montażu daje najlepsze efekty pod względem technicznym jak i wizualnym. Jeżeli wykonujemy remont domu lub mieszkania najlepiej wykonać montaż wraz z ościeżnicami. Ze względu na różne rodzaje ościeżnic ich profile , rozmiary i parametry najlepiej dokonać oględzin miejsca, w którym wykonywany ma być montaż drzwi i ościeżnic. W celu dopasowania jak najlepszego rozwiązania polecamy wizytę naszego doradcy technicznego, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie.

 

Skontaktuj się z lokalnym doradcą w Legionowie

logo dobredrzwi.pl

tel.: 530 992 000
info@dobredrzwi.pl

 
Czynne:
Poniedziałek-Piątek 09:00-18:00
Sobota 8:00-14:00
x
Nie wiesz, jakie drzwi wybrać?
Potrzebujesz porady?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi Doradcami Klienta. Zamów połączenie przez słuchawkę lub zadzwoń do nas:
22 299 11 33
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: pn - pt: 8.00 - 16.00