*/?>

Szukasz solidnych drzwi w Kozienicach? Jesteś w idealnym miejscu, aby takie znaleźć! Dobre Drzwi oferuje ponad 500 modeli, które dzięki swojej różnorodności będą odpowiadały nawet tym wymagającym klientom.

Niektórzy preferują drewno, którego ciepłe barwy sprawiają, że w domu tworzy się przyjemny klimat. Inni natomiast wolą nowoczesność lub wyszukaną elegancję. Dla wszystkich znajdziemy coś, co sprosta oczekiwaniom i będzie cechowało się trwałością. Jeśli interesują Cię specjalistyczne drzwi, to takie również znajdziesz w naszej ofercie - antywłamaniowe, przeciwpożarowe z izolacją termiczną lub akustyczne. Dostosowujemy się do Waszych potrzeb.

Jeśli masz sprecyzowane potrzeby, to przyjrzyj się naszej ofercie, gdzie znajdziesz modele klasyczne w neutralnych kolorach lub coś bardziej nowoczesnego w ciekawych barwach. Natomiast jeśli nie jesteś pewien jakie drzwi będą odpowiednie dla Twojego wnętrza, to usługa wizyty konsultanta jest dla Ciebie! Nie martw się - ta usługa jest darmowa. Na czym polega? Odwiedzi Cię nasz pracownik, który dokona wszelkich pomiarów i przedstawi Ci ofertę pełną nowoczesnych modeli.

Jeśli będziesz mieć ochotę, to również możesz skorzystać z usługi montażu drzwi, którą wykonają specjalnie dla Ciebie w Kozienicach nasi fachowcy. Są to profesjonaliści, którzy z pewnością wykonają swoją pracę w taki sposób, że drzwi będą funkcjonowały bezproblemowo i posłużą Ci długie lata.

Wybierz swoje wymarzone drzwi, a my dostarczymy je do Kozienic! Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do grona naszych zadowolonych klientów.

Jakie drzwi możesz u nas zamówić?

Jakie usługi wykonujemy przy zakupie drzwi?

  • pomiar i doradztwo w wyborze nowych drzwi
  • montaż drzwi i ościeżnicy
  • wniesienie drzwi do domu
  • montaż klamek
  • wywiezienie i utylizacja starego skrzydła drzwi
  • wycena drzwi
  • demontaż drzwi i futryn

Montaż drzwi na istniejące ościeżnice

Wymiana drzwi może być świetnym sposobem na odświeżenie wyglądu mieszkania lub domu, bez konieczności demontażu starych ościeżnic/futryn a tym samym pozwala uniknąć poważnego remontu i bałagany z tym związanego.

Montaż drzwi z wymianą/montażem ościeżnic

Taki sposób montażu drzwi daje najlepsze efekty pod względem technicznym jak i wizualnym. Jeżeli wykonujemy remont domu lub mieszkania najlepiej wykonać montaż wraz z ościeżnicami. Ze względu na różne rodzaje ościeżnic ich profile , rozmiary i parametry najlepiej dokonać oględzin miejsca, w którym wykonywany ma być montaż drzwi i ościeżnic. W celu dopasowania jak najlepszego rozwiązania polecamy wizytę naszego doradcy technicznego, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie.

 

Skontaktuj się z lokalnym doradcą w Kozienicach

logo dobredrzwi.pl

tel.: 530 992 000
info@dobredrzwi.pl

 
Czynne:
Poniedziałek-Piątek 09:00-18:00
Sobota 8:00-14:00
x
Nie wiesz, jakie drzwi wybrać?
Potrzebujesz porady?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi Doradcami Klienta. Zamów połączenie przez słuchawkę lub zadzwoń do nas:
22 299 11 33
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: pn - pt: 8.00 - 16.00