*/?>

Jeśli mieszkasz w Kielcach i poszukujesz najlepszych drzwi do swojego domu – świetnie trafiłeś! DobreDrzwi.pl to sklep, w którym z łatwością wybierzesz idealne modele, będące ozdobą Twojego wnętrza. Jednak ich walory wizualne to nie wszystko. W naszym asortymencie proponujemy wyłącznie wysokiej jakości produkty, wyróżniające się staranną konstrukcją i doskonałymi materiałami wykorzystanymi do produkcji. Znajdziesz u nas drzwi wejściowe zewnętrzne oraz wewnątrzklatkowe, a także do pokoi, łazienki i kuchni. Są to modele klasyczne i przesuwne, a także dwuskrzydłowe. Wybierając je w zależności od warunków, jakie panują w pomieszczeniu, zyskujesz produkt, który posłuży Ci przez wiele lat.

Podczas zakupu drzwi najważniejsze są parametry techniczne. Nie bez znaczenia są wymiary, które muszą zostać odpowiednio dobrane – tylko wtedy skrzydło działa niezawodnie, a jego obsługa jest bezproblemowa. Nie wiesz, jak zmierzyć drzwi? Zrobimy to za Ciebie! Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym przedstawicielem, a on przyjedzie i wykona niezbędne pomiary. Dzięki temu zyskasz pewność, że kupujesz drzwi idealne. Nasze usługi dedykujemy mieszkańcom Kielc i okolic.

Oferta obejmuje zarówno sprzedaż, jak i dostawę pod wskazany adres oraz montaż. Kompleksowa opieka nad klientem i wsparcie merytoryczne na każdym etapie realizowania transakcji sprzyja Twojemu zadowoleniu. Pamiętaj, że inwestycja w drzwi to wydatek na lata, dlatego przejrzyj dostępny asortyment i wybierz najlepsze modele do swoich wnętrz. Zapraszamy mieszkańców Kielc i okolicznych miejscowości.

Jakie drzwi możesz u nas zamówić?

Jakie usługi wykonujemy przy zakupie drzwi?

  • pomiar i doradztwo w wyborze nowych drzwi
  • montaż drzwi i ościeżnicy
  • wniesienie drzwi do domu
  • montaż klamek
  • wywiezienie i utylizacja starego skrzydła drzwi
  • wycena drzwi
  • demontaż drzwi i futryn

Montaż drzwi na istniejące ościeżnice

Wymiana drzwi może być świetnym sposobem na odświeżenie wyglądu mieszkania lub domu, bez konieczności demontażu starych ościeżnic/futryn a tym samym pozwala uniknąć poważnego remontu i bałagany z tym związanego.

Montaż drzwi z wymianą/montażem ościeżnic

Taki sposób montażu daje najlepsze efekty pod względem technicznym jak i wizualnym. Jeżeli wykonujemy remont domu lub mieszkania najlepiej wykonać montaż wraz z ościeżnicami. Ze względu na różne rodzaje ościeżnic ich profile , rozmiary i parametry najlepiej dokonać oględzin miejsca, w którym wykonywany ma być montaż drzwi i ościeżnic. W celu dopasowania jak najlepszego rozwiązania polecamy wizytę naszego doradcy technicznego, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie.

 

Skontaktuj się z lokalnym doradcą w Kielcach

logo dobredrzwi.pl

tel.: 530 992 000
info@dobredrzwi.pl

 
Czynne:
Poniedziałek-Piątek 09:00-18:00
Sobota 8:00-14:00
x
Nie wiesz, jakie drzwi wybrać?
Potrzebujesz porady?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi Doradcami Klienta. Zamów połączenie przez słuchawkę lub zadzwoń do nas:
22 299 11 33
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: pn - pt: 8.00 - 16.00