*/?>

Mieszkasz w Katowicach i planujesz zakup nowych drzwi? Świetnie się składa! Firma dobredrzwi.pl zajmuje się sprzedażą i montażem najwyższej jakości drzwi w Katowicach i okolicznych miejscowościach. W naszej ofercie znajdują się modele renomowanych producentów, takich jak: Porta, Gerda, Barański, Delta, Asilo, Admar, Stolpaw, DRE, Invado, Kr Center, Pol-Skone, Voster, Erkado, Verte, Wikęd oraz wielu innych.

Oferujemy bezpłatną wizytę doradcy, który pomoże wybrać odpowiednie drzwi do mieszkania w Katowicach. Wykona on pomiar i ocenę techniczną, a także zrobi wycenę oraz dobierze odpowiedni produkt. Doradca ma ze sobą również katalogi, które będziemy mogli przejrzeć w domu, oprócz tego przyniesie na miejsce próbki kolorów i oklein.

Zachęcamy wszystkie osoby z Katowic do skorzystania z naszej oferty drzwi wejściowych i wewnętrznych. Jeśli mieszkasz w okolicach największego miasta na górnym śląsku, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość, oferujemy bezpłatną dostawę w promieniu 30 kilometrów. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszej pomocy znajdziecie odpowiedni dla siebie produkt. W naszej ofercie znajdują się klasyczne drzwi drewniane, wytrzymałe drzwi stalowe, oraz nowoczesne ramowe, płytowe i kompozytowe . Posiadamy także szeroką ofertę produktów antywłamaniowych o wysokiej klasie odporności, które powstrzymają nawet zorganizowanego włamywacza. Dla bardziej wymagających użytkowników, oferujemy drzwi ekskluzywne, które odnajdą się w wysublimowanych aranżacjach. Istnieje także możliwość zakupu nowoczesnych drzwi pasywnych i energooszczędnych.

Zapraszamy do kontaktu!

 

Jakie drzwi możesz u nas zamówić?

Jakie usługi wykonujemy przy zakupie drzwi?

  • pomiar i doradztwo w wyborze nowych drzwi
  • montaż drzwi i ościeżnicy
  • wniesienie drzwi do domu
  • montaż klamek
  • wywiezienie i utylizacja starego skrzydła drzwi
  • wycena drzwi
  • demontaż drzwi i futryn

Montaż drzwi na istniejące ościeżnice

Wymiana drzwi może być świetnym sposobem na odświeżenie wyglądu mieszkania lub domu, bez konieczności demontażu starych ościeżnic/futryn a tym samym pozwala uniknąć poważnego remontu i bałagany z tym związanego.

Montaż drzwi z wymianą/montażem ościeżnic

Taki sposób montażu daje najlepsze efekty pod względem technicznym jak i wizualnym. Jeżeli wykonujemy remont domu lub mieszkania najlepiej wykonać montaż wraz z ościeżnicami. Ze względu na różne rodzaje ościeżnic ich profile , rozmiary i parametry najlepiej dokonać oględzin miejsca, w którym wykonywany ma być montaż drzwi i ościeżnic. W celu dopasowania jak najlepszego rozwiązania polecamy wizytę naszego doradcy technicznego, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie.

 

Skontaktuj się z lokalnym doradcą w Katowicach

logo dobredrzwi.pl

tel.: 530 992 000
info@dobredrzwi.pl

 
Czynne:
Poniedziałek-Piątek 09:00-18:00
Sobota 8:00-14:00
x
Nie wiesz, jakie drzwi wybrać?
Potrzebujesz porady?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi Doradcami Klienta. Zamów połączenie przez słuchawkę lub zadzwoń do nas:
22 299 11 33
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: pn - pt: 8.00 - 16.00