*/?>

Mieszkasz w Grodzisku Mazowieckim i planujesz wymianę drzwi na nowe? Skorzystaj z oferty sklepu dobredrzwi.pl i dołącz do grona 60 tysięcy zadowolonych klientów. Na drzwiach znamy się jak mało kto, mamy dwudziestoletnie doświadczenie w tej branży. Dlatego wybraliśmy najlepszych producentów drzwi na rynku, abyś mógł dokonać odpowiedniego wyboru w jednym miejscu, za pomocą komputera.

Odwiedzając sklep stacjonarny z drzwiami, nie masz pewności, że sprzedawca pomoże wybrać odpowiedni produkt dla Twojego domu. Dlatego my oferujemy darmową wizytę naszego doradcy, który przyjedzie do Ciebie do Grodziska Mazowieckiego. Drzwi powinny być przemyślanym zakupem, dlatego skorzystanie z takiej opcji jest bardzo bezpieczne. Konsultant dokona odpowiedniego pomiaru, dzięki któremu będzie wiedział jaki rozmiar skrzydła jest Ci potrzebny. Następnie wspólnie dobierzecie odpowiedni model, za pomocą najnowszych katalogów, próbek oklein i kolorów. Wizyta doradcy daje gwarancję udanego zakupu, dlatego zachęcamy do skorzystania z tej darmowej usługi.

Jeśli chcesz aby zakupiony produkt służyły Ci przez długie lata, warto skorzystać z naszej usługi montażu drzwi. Na terenie Grodziska Mazowieckiego i okolic współpracujemy z najlepszymi ekipami monterskimi, które mają nie tylko duże doświadczenie, ale także znają wszelkie wytyczne naszych producentów. Dzięki temu masz pewność, że montaż będzie wykonany solidnie i z zachowaniem najnowszych standardów.

Sprawdź jakie drzwi mamy do zaoferowania, jeśli masz pytanie, zadzwoń do nas.

Jakie drzwi możesz u nas zamówić?

Jakie usługi wykonujemy przy zakupie drzwi?

  • pomiar i doradztwo w wyborze nowych drzwi
  • montaż drzwi i ościeżnicy
  • wniesienie drzwi do domu
  • montaż klamek
  • wywiezienie i utylizacja starego skrzydła drzwi
  • wycena drzwi
  • demontaż drzwi i futryn

Montaż drzwi na istniejące ościeżnice

Wymiana drzwi może być świetnym sposobem na odświeżenie wyglądu mieszkania lub domu, bez konieczności demontażu starych ościeżnic/futryn a tym samym pozwala uniknąć poważnego remontu i bałagany z tym związanego.

Montaż drzwi z wymianą/montażem ościeżnic

Taki sposób montażu daje najlepsze efekty pod względem technicznym jak i wizualnym. Jeżeli wykonujemy remont domu lub mieszkania najlepiej wykonać montaż wraz z ościeżnicami. Ze względu na różne rodzaje ościeżnic ich profile , rozmiary i parametry najlepiej dokonać oględzin miejsca, w którym wykonywany ma być montaż drzwi i ościeżnic. W celu dopasowania jak najlepszego rozwiązania polecamy wizytę naszego doradcy technicznego, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie.

 

Skontaktuj się z lokalnym doradcą w Grodzisku Mazowieckim

logo dobredrzwi.pl

tel.: 530 992 000
info@dobredrzwi.pl

 
Czynne:
Poniedziałek-Piątek 09:00-18:00
Sobota 8:00-14:00
x
Nie wiesz, jakie drzwi wybrać?
Potrzebujesz porady?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi Doradcami Klienta. Zamów połączenie przez słuchawkę lub zadzwoń do nas:
22 299 11 33
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: pn - pt: 8.00 - 16.00