*/?>

Szukasz doświadczonego dystrybutora drzwi w Gliwicach? Nie mogłeś lepiej trafić! Nasza firma już od 20 lat zajmuje się sprzedażą drzwi wejściowych i wewnętrznych do domów i biur. Zachęcamy do przejrzenia oferowanych przez nas produktów, na naszej stronie internetowej. Znajdują się tam modele renomowanych polskich producentów, oraz zagranicznych firm z Europy zachodniej.

Oprócz sprzedaży drzwi w Gliwicach, zajmujemy się także wyceną i doborem odpowiedniego produktu. Nasz doradca przyjedzie na miejsce i dokona odpowiednich pomiarów oraz oceny technicznej, za darmo. Dodatkowo będzie miał przy sobie najnowsze katalogi oferowanych przez nas produktów oraz próbki oklein i kolorów. Montaż zakupionych drzwi wykonują dla nas jedynie certyfikowane ekipy montażowe, dlatego mamy pewność, że cała procedura będzie wykonana szybko, sprawnie, a co najważniejsze solidnie.

W naszym sklepie internetowym znajdziecie również wiele ofert specjalnych, dzięki którym zakupicie swoje wymarzone drzwi w niezmiernie atrakcyjnej cenie, która przypomina bardziej tą hurtową. Poza tym warto też śledzić nasze promocje sezonowe.

W naszej ofercie znajdziecie drzwi bezprzylgowe, aluminiowe, z ościeżnicami - niemal wszystkie rodzaje. Nasze produkty odnajdą się zarówno w nowoczesnych stylizacjach, jak i klasycznym wystroju. Do dyspozycji mamy wytrzymałe i trwałe drzwi stalowe, nowoczesne i energooszczędne drzwi z kompozytów oraz stylowe i klimatyczne skrzydła drewniane.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, oraz do kontaktu z konsultantem.

Jakie drzwi możesz u nas zamówić?

Jakie usługi wykonujemy przy zakupie drzwi?

  • pomiar i doradztwo w wyborze nowych drzwi
  • montaż drzwi i ościeżnicy
  • wniesienie drzwi do domu
  • montaż klamek
  • wywiezienie i utylizacja starego skrzydła drzwi
  • wycena drzwi
  • demontaż drzwi i futryn

Montaż drzwi na istniejące ościeżnice

Wymiana drzwi może być świetnym sposobem na odświeżenie wyglądu mieszkania lub domu, bez konieczności demontażu starych ościeżnic/futryn a tym samym pozwala uniknąć poważnego remontu i bałagany z tym związanego.

Montaż drzwi z wymianą/montażem ościeżnic

Taki sposób montażu daje najlepsze efekty pod względem technicznym jak i wizualnym. Jeżeli wykonujemy remont domu lub mieszkania najlepiej wykonać montaż wraz z ościeżnicami. Ze względu na różne rodzaje ościeżnic ich profile , rozmiary i parametry najlepiej dokonać oględzin miejsca, w którym wykonywany ma być montaż drzwi i ościeżnic. W celu dopasowania jak najlepszego rozwiązania polecamy wizytę naszego doradcy technicznego, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie.

 

Skontaktuj się z lokalnym doradcą w Gliwicach

logo dobredrzwi.pl

tel.: 530 992 000
info@dobredrzwi.pl

 
Czynne:
Poniedziałek-Piątek 09:00-18:00
Sobota 8:00-14:00
x
Nie wiesz, jakie drzwi wybrać?
Potrzebujesz porady?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi Doradcami Klienta. Zamów połączenie przez słuchawkę lub zadzwoń do nas:
22 299 11 33
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: pn - pt: 8.00 - 16.00