*/?>

Zastanawiasz się, gdzie kupić porządne drzwi w Dąbrowie Górniczej? Nie musisz już więcej szukać! Sklep dobredrzwi.pl dostarcza swoje produkty właśnie na terenie Dąbrowy Górniczej oraz jej okolic. W naszej ofercie znajdziesz jedynie najwyższej jakości produkty sprawdzonych i zaufanych producentów. Zajmujemy się dystrybucją markowych drzwi polskich producentów i zagranicznych. Zachęcamy do przejrzenia naszego sklepu internetowego.

Wiemy, że przy tak dużym wyborze możemy mieć problem z podjęciem ostatecznej decyzji. Dlatego dajemy możliwość bezpłatnej konsultacji z naszym doradcą, który przyjedzie na miejsce w Dąbrowie Górniczej bądź w okolicach. Podczas wizyty będziemy mieli możliwość sprawdzenia katalogów oraz zobaczenia próbek kolorów i oklein. Doradca wykona pomiar i ocenę techniczną, aby móc wybrać odpowiedni wymiar skrzydła. Zajmie się także wyceną, dzięki której od razu poznamy koszt całego przedsięwzięcia.

Zajmujemy się kompleksową obsługą naszych klientów, dlatego wykonujemy także montaż drzwi na terenie Dąbrowy Górniczej i okolic. Nasze ekipy monterskie to doświadczeni i certyfikowani specjaliści, którzy znają się na stolarce jak nikt inny. Korzystając z naszych usług macie pewność, że drzwi będą służyć wam przez wiele lat, zgodnie ze swoim przeznaczeniem. W przypadku jakichkolwiek usterek świadczymy także opiekę serwisową.

Wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, że przy zakupie drzwi i ich montażu ważne są także wygodne rozwiązania, dlatego oferujemy bezpłatną dostawę w promieniu 30 kilometrów od Dąbrowy Górniczej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! 

Jakie drzwi możesz u nas zamówić?

Jakie usługi wykonujemy przy zakupie drzwi?

  • pomiar i doradztwo w wyborze nowych drzwi
  • montaż drzwi i ościeżnicy
  • wniesienie drzwi do domu
  • montaż klamek
  • wywiezienie i utylizacja starego skrzydła drzwi
  • wycena drzwi
  • demontaż drzwi i futryn

Montaż drzwi na istniejące ościeżnice

Wymiana drzwi może być świetnym sposobem na odświeżenie wyglądu mieszkania lub domu, bez konieczności demontażu starych ościeżnic/futryn a tym samym pozwala uniknąć poważnego remontu i bałagany z tym związanego.

Montaż drzwi z wymianą/montażem ościeżnic

Taki sposób montażu daje najlepsze efekty pod względem technicznym jak i wizualnym. Jeżeli wykonujemy remont domu lub mieszkania najlepiej wykonać montaż wraz z ościeżnicami. Ze względu na różne rodzaje ościeżnic ich profile , rozmiary i parametry najlepiej dokonać oględzin miejsca, w którym wykonywany ma być montaż drzwi i ościeżnic. W celu dopasowania jak najlepszego rozwiązania polecamy wizytę naszego doradcy technicznego, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie.

 

Skontaktuj się z lokalnym doradcą w Dąbrowie Górniczej

logo dobredrzwi.pl

tel.: 530 992 000
info@dobredrzwi.pl

 
Czynne:
Poniedziałek-Piątek 09:00-18:00
Sobota 8:00-14:00
x
Nie wiesz, jakie drzwi wybrać?
Potrzebujesz porady?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi Doradcami Klienta. Zamów połączenie przez słuchawkę lub zadzwoń do nas:
22 299 11 33
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: pn - pt: 8.00 - 16.00