*/?>

Szukasz profesjonalnego montażu drzwi w Chorzowie? Dobrze się składa! Nasz sklep internetowy współpracuje z najlepszymi i certyfikowanymi monterami w Chorzowie i okolicach. Gwarantujemy, że wraz z nami proces montażu nowych drzwi przebiegnie szybko i sprawnie, a sam produkt będzie nam służył przez długi czas. Oferujemy możliwość montażu drzwi na stare ościeżnice, lub opcję z wymianą ościeżnic na nowe, do tego zamontujemy nowy zamek oraz klamkę.

Nie wiesz jakie drzwi będą odpowiednie do twojego mieszkania bądź domu? Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji z naszym doradcą, który przyjedzie do Ciebie na miejsce i pomoże dobrać odpowiedni produkt. Doradca będzie miał ze sobą najnowsze katalogi drzwi, ale również próbki kolorów i oklein. Zajmie się pomiarem i oceną techniczną obecnych ościeżnic, lub otworów, a także wykona szczegółową wycenę nowych drzwi. Konsultacje można przeprowadzić w Chorzowie lub w okolicach.

W naszej ofercie znajdziecie wiele rodzajów drzwi, zarówno wejściowych jak i wewnętrznych. Oferujemy także szeroką ofertę wytrzymałych i atestowanych drzwi antywłamaniowych, które ochronią przed nieproszonymi gośćmi zarówno nasze mieszkanie jak i dom. Produkty, które proponujemy mogą być wykonane z najrozmaitszych materiałów. Znajdziecie tu drzwi drewniane wykonane z różnych gatunków drewna, stalowe konstrukcje cechujące się ogromną wytrzymałością, oraz nowoczesne drzwi z tworzywa. W Chorzowie i okolicach dostarczamy nasze produkty za darmo w promieniu 30 kilometrów.

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym!

Jakie drzwi możesz u nas zamówić?

Jakie usługi wykonujemy przy zakupie drzwi?

  • pomiar i doradztwo w wyborze nowych drzwi
  • montaż drzwi i ościeżnicy
  • wniesienie drzwi do domu
  • montaż klamek
  • wywiezienie i utylizacja starego skrzydła drzwi
  • wycena drzwi
  • demontaż drzwi i futryn

Montaż drzwi na istniejące ościeżnice

Wymiana drzwi może być świetnym sposobem na odświeżenie wyglądu mieszkania lub domu, bez konieczności demontażu starych ościeżnic/futryn a tym samym pozwala uniknąć poważnego remontu i bałagany z tym związanego.

Montaż drzwi z wymianą/montażem ościeżnic

Taki sposób montażu daje najlepsze efekty pod względem technicznym jak i wizualnym. Jeżeli wykonujemy remont domu lub mieszkania najlepiej wykonać montaż wraz z ościeżnicami. Ze względu na różne rodzaje ościeżnic ich profile , rozmiary i parametry najlepiej dokonać oględzin miejsca, w którym wykonywany ma być montaż drzwi i ościeżnic. W celu dopasowania jak najlepszego rozwiązania polecamy wizytę naszego doradcy technicznego, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie.

 

Skontaktuj się z lokalnym doradcą w Chorzowie

logo dobredrzwi.pl

tel.: 530 992 000
info@dobredrzwi.pl

 
Czynne:
Poniedziałek-Piątek 09:00-18:00
Sobota 8:00-14:00
x
Nie wiesz, jakie drzwi wybrać?
Potrzebujesz porady?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi Doradcami Klienta. Zamów połączenie przez słuchawkę lub zadzwoń do nas:
22 299 11 33
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: pn - pt: 8.00 - 16.00