*/?>

Mieszkasz w Bytomiu i zastanawiasz się nad zakupem nowych drzwi? Sklep internetowy dobrzedrzwi.pl może być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Proponujemy wam szeroką gamę różnego rodzaju drzwi wejściowych i wewnętrznych renomowanych polskich oraz europejskich producentów.

Oprócz tego oferujemy profesjonalny montaż drzwi na terenie Bytomia i okolic. Nasze certyfikowane ekipy montażowe dadzą Ci pewność, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik a produkt zakupiony u nas będzie działał bez zarzutu, przez wiele lat. Nasi fachowcy mogą zamontować drzwi na stare ościeżnice lub całkowicie wymienić je na nowe. Dodatkowo instalujemy także nowe zamki i klamki.

W naszej kolekcji znajdą się drzwi pasujące do każdego rodzaju wystroju domu lub biura. Mamy coś dla osób lubiących klasykę, a także dla miłośników nowoczesnego stylu. Wykonane z różnych gatunków drewna lub ze stali. Mamy także nowoczesne i wytrzymałe skrzydła zrobione z tworzywa. W naszym asortymencie znajdziecie też drzwi o różnych właściwościach np.: antywłamaniowe, przeciwpożarowe, energooszczędne, dźwiękoszczelne a także drzwi techniczne.

Jeśli nie wiesz, który model będzie odpowiedni dla wystroju Twojego mieszkania, możesz umówić się na bezpłatną wizytę naszego doradcy. Dokona on niezbędnych pomiarów, oraz oceny technicznej a także zrobi szczegółową wycenę. Będzie miał też przy sobie próbki kolorów, oklein i katalogi drzwi. Bytom a także jego okolice są obsługiwanym przez nas rejonem. Wystarczy, że zadzwonisz lub umówisz się poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej.


Jakie drzwi możesz u nas zamówić?

Jakie usługi wykonujemy przy zakupie drzwi?

  • pomiar i doradztwo w wyborze nowych drzwi
  • montaż drzwi i ościeżnicy
  • wniesienie drzwi do domu
  • montaż klamek
  • wywiezienie i utylizacja starego skrzydła drzwi
  • wycena drzwi
  • demontaż drzwi i futryn

Montaż drzwi na istniejące ościeżnice

Wymiana drzwi może być świetnym sposobem na odświeżenie wyglądu mieszkania lub domu, bez konieczności demontażu starych ościeżnic/futryn a tym samym pozwala uniknąć poważnego remontu i bałagany z tym związanego.

Montaż drzwi z wymianą/montażem ościeżnic

Taki sposób montażu daje najlepsze efekty pod względem technicznym jak i wizualnym. Jeżeli wykonujemy remont domu lub mieszkania najlepiej wykonać montaż drzwi wraz z ościeżnicami. Ze względu na różne rodzaje ościeżnic ich profile , rozmiary i parametry najlepiej dokonać oględzin miejsca, w którym wykonywany ma być montaż drzwi i ościeżnic. W celu dopasowania jak najlepszego rozwiązania polecamy wizytę naszego doradcy technicznego, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie.

 

Skontaktuj się z lokalnym doradcą w Bytomiu

logo dobredrzwi.pl

tel.: 530 992 000
info@dobredrzwi.pl

 
Czynne:
Poniedziałek-Piątek 09:00-18:00
Sobota 8:00-14:00
x
Nie wiesz, jakie drzwi wybrać?
Potrzebujesz porady?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi Doradcami Klienta. Zamów połączenie przez słuchawkę lub zadzwoń do nas:
22 299 11 33
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: pn - pt: 8.00 - 16.00