Piękno i funkcjonalność drzwi ekskluzywnych

najlepsze drzwi luksusowe

Drzwi ekskluzywne to produkty dla wymagających! W tej kategorii znajdują się zarówno modeli wewnętrzne, jak i zewnętrzne. To luksusowe modele z półki premium, które spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Co warto wiedzieć o drzwiach ekskluzywnych? 

Co warto wiedzieć o drzwiach ekskluzywnych?

Czym modele ekskluzywne różnią się od standardowych modeli? Produkty te wychodzą często z fabryk cenionych producentów drzwi. Luksusowe modele mają zwykle wyższą cenę niż skrzydła ze standardowej oferty. Wszystko przez ich wyjątkowe właściwości. W tym przypadku nie ma wątpliwości, że za wyższą ceną idzie wyjątkowa jakość produktu. Jakie wyjątkowe cechy mają skrzydła ekskluzywne i dlaczego warto rozważyć ich zakup?

  • Dopracowanie w najdrobniejszych szczegółach. Skrzydła z kategorii premium to prawdziwe perełki stolarki drzwiowej. Skrzydła te dopracowane są w każdym calu, dzięki czemu perfekcyjnie się prezentują, a także działają bezawaryjnie przez długie lata. Modele ekskluzywne wykonane są również z najlepszej jakości materiałów
  • Ciężkie i wytrzymałe. Skrzydła nie mają nic trudnego z lekkimi, „kartonowymi” budżetowymi modelami, które często można kupić w supermarketach. Na tych drugich zwykle już po 2-3 latach widoczne są uszkodzenia oraz zadrapania, a w niektórych miejscach odchodzi okleina. W przypadku ekskluzywnych drzwi żaden z tych przypadków nie będzie miał miejsca. Egzemplarze te są solidne, ciężkie, a za 10 lat i więcej będą wyglądały równie dobrze, co w dniu zakupu.

Jesteś zainteresowany? Jeśli szukasz modeli, które będą inne niż wszystkie, dopracowane w najdrobniejszym calu, stylowe i wytrzymałe, sprawdź naszą pełną ofertę drzwi ekskluzywnych: https://dobredrzwi.pl/drzwi-ekskluzywne/

Design modeli ekskluzywnych

Wyjątkową cechą ekskluzywnych drzwi jest również ich nietuzinkowy design. Producenci luksusowych modeli regularnie oferują nowe modele o coraz ciekawszym wyglądzie. Właśnie dlatego ekskluzywne drzwi to świetny wybór dla osób, które nie lubią powtarzalności i cenią niebanalne elementy wyposażenia wnętrz. Co warto wiedzieć o designie i parametrach tego rodzaju drzwi?

Wewnętrzne skrzydła drzwiowe

Do drzwi ekskluzywnych można zaliczyć zarówno modele wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Czym wyróżniają się luksusowe skrzydła wewnętrzne? Tego rodzaju modele wykonane są zawsze z najlepszych materiałów. Wśród nich można znaleźć sporo modeli wykonanych ze szlachetnego drewna naturalnego. W ofercie premium producenci mają również skrzydła wykonane z wysokiej jakości płyty MDF i pokryte okleiną. Warto jednak wiedzieć o tym, że tego rodzaju drzwi nie mają nic wspólnego z najtańszymi modelami okleinowymi z supermarketu. W przypadku modeli ekskluzywnych okleina idealnie i trwale przylega do konstrukcji, a każdy szczegół jest dopracowany.

Luksusowe drzwi zewnętrzne

Jakie są ekskluzywne drzwi zewnętrzne? Przede wszystkim tego rodzaju egzemplarze cechują się świetnymi parametrami antywłamaniowymi i izolacyjnymi. Skrzydła z kategorii premium są również ciężkie, solidne i wytrzymałe na uszkodzenia, a także na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych. Nie bez znaczenia pozostaje również oczywiście design. Luksusowe modele zewnętrzne są stylowe, oryginalne i szlachetne. 

Szukasz ekskluzywnych drzwi do swojego domu? Poznaj naszą pełną ofertę! Jeśli nie jesteś pewien, na jaki model się zdecydować, skontaktuj się z nami. Chętnie poznamy Twoje oczekiwania, doradzimy i podpowiemy, jakie drzwi będą najlepsze dla Ciebie. 

Sprawdź naszą kolekcję drzwi

Drzwi ekskluzywne

O Redakcja dobredrzwi.pl

Od 20 lat dostarczamy drzwi w całej Polsce. Przez ten czas pozyskaliśmy ogromną wiedzę, którą chcemy się z wami podzielić na łamach tego bloga. Nasza redakcja dokłada wszelkich starań, aby artykuły umieszczane w tym miejscu pomagały wam przy wyborze odpowiednich drzwi do waszych domów lub mieszkań.

Zobacz wszystkie wpisy od Redakcja dobredrzwi.pl →