Najnowsze trendy i jakość wyznaczane przez drzwi Porta

Ciekawe modele Porta

Szukając drzwi do swojego domu – zarówno wejściowych, jak i tych wewnętrznych, warto postawić na egzemplarze od znanych i cenionych producentów, których drzwi od lat funkcjonują w wielu polskich domach. Godną zaufania firmą, która na rynku działa od lat, jest Porta. Co warto wiedzieć o tej marce i drzwiach, które wprost z jej fabryk wychodzą wprost do naszych domów?

Kilka słów o producencie

Porta działa na rynku od blisko 30 lat. Założyciele firmy zaczynali od niewielkiego zakładu niedaleko Wejherowa. Dziś Porta jest prestiżową i rozpoznawalną w całej Polsce marką z nienaganną opinią wśród klientów. W czym tkwi sukces? Porta czerpie z tradycji, ale cały czas doskonali swoje produkty, wykorzystując najnowsze technologie oraz główne trendy w stolarce drzwiowej. Drzwi Porta to modele zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne przeznaczone dla klientów indywidualnych oraz hurtowych. Każdy model opuszczający fabryki Porta wykonany jest z najwyższą starannością z surowców wysokiej jakości. Szukasz skrzydeł do swojego domu? Tutaj znajdziesz wszystkie drzwi Porta dostępne w naszym sklepie.

Dlaczego warto wybrać drzwi Porta?

Drzwi Porta wielu z nas jako jedne z pierwszych przychodzą do głowy, gdy ktoś zapyta nas o to, jakie solidne i trwałe drzwi warto kupić do domu lub mieszkania. Dlaczego warto zwrócić uwagę na ofertę właśnie tego producenta?

Szeroka oferta

W ofercie Porta znajdziesz ogromny wybór drzwi wewnętrznych – zarówno tych standardowych, jak i tych o specjalnym przeznaczeniu, np. do łazienki. Producent oferuje skrzydła otwierane w klasycznych sposób, a także modele przesuwne czy łamane. Drzwi Porta to również modele techniczne o specjalnym przeznaczeniu oraz wejściowe w wielu różnych wariantach. Do każdych modeli możesz dobrać również okucia oraz dodatkowe akcesoria.

Nowoczesny design i najnowsze trendy

Znakiem rozpoznawczym marki Porta jest nowoczesny design drzwi dopasowany do najnowszych trendów. Nie oznacza to jednak, że wśród drzwi Porta nie ma modeli klasycznych, które wpasują się w otoczenie zaaranżowane w stylu klasycznym. Główną siłą oferty tego producenta jest duża różnorodność modeli. Każde skrzydła, zarówno te nowoczesne, jak i klasyczne, wykonane są z użyciem najnowszych technologii i wyjątkowych surowców. 

Doświadczenie

Zespół Porta zbiera doświadczenie od blisko 30 lat, a na jego podstawie wysnuwa wnioski, które z sukcesami wprowadza w życie. Właśnie dlatego drzwi Porta otrzymują tak wiele nagród oraz są tak bardzo cenione przez samych użytkowników. Duże doświadczenie marki ma również ogromne znaczenie dla codziennego kontaktu z klientami. Specjaliści Porta są w stanie trafnie dookreślić oczekiwania klienta i razem z nim dobrać model, który w 100% spełni założone oczekiwania. 

Konfigurator online

Nie chcesz od razu umawiać się na spotkanie z doradcą, a drzwi przedstawione na stronach internetowych nie do końca trafiają w Twój gust? Porta ma na to rozwiązanie. Na stronie internetowej producenta możesz skorzystać ze specjalnego konfiguratora, który pozwoli Ci stworzyć wymarzony model drzwi w domowym zaciszu i z kubkiem herbaty w ręku. 

Sprawny serwis

Kontakt z producentem dobrych drzwi nie powinien kończyć się w momencie montażu zakupionego modelu. Porta nawet przez 5 lat po zakupie zapewnia swoim klientom serwis oraz pomoc osobistego opiekuna, który pomoże w razie jakiejkolwiek usterki lub kłopotów z codziennym użytkowaniem.

Chcesz przekonać się, czy w ofercie Porta znajduje się model drzwi, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania? Wszystkie egzemplarze dostępne w naszym sklepie znajdziesz tutaj: https://dobredrzwi.pl/porta/. Jeśli potrzebujesz pomocy przy pomiarach lub wyborze modelu skontaktuj się z nami i umów spotkanie z doradcą

Zobacz szeroki asortyment drzwi zewnętrznych

Zewnętrzne drzwi

O Redakcja dobredrzwi.pl

Od 20 lat dostarczamy drzwi w całej Polsce. Przez ten czas pozyskaliśmy ogromną wiedzę, którą chcemy się z wami podzielić na łamach tego bloga. Nasza redakcja dokłada wszelkich starań, aby artykuły umieszczane w tym miejscu pomagały wam przy wyborze odpowiednich drzwi do waszych domów lub mieszkań.

Zobacz wszystkie wpisy od Redakcja dobredrzwi.pl →