Jakość i piękny wygląd drzwi DELTA

Modele drzwi DELTA

Drzwi wejściowe, zarówno te do domu, jak i do mieszkania powinny zostać wybrane tak, by w niezmienionym stanie móc służyć przez wiele lat. Właśnie dlatego warto postawić na drzwi renomowanego producenta, który działa na rynku od lat i zdobył już zaufanie wielu klientów. Jednym z producentów, którym warto zaufać, jest firma DELTA specjalizująca się w produkcji drzwi wejściowych – zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Co warto wiedzieć o ofercie tego producenta?

Drzwi DELTA – kilka słów o producencie

DELTA to firma rodzinna założona w 1992 roku, która od początku swojej działalności zajmuje się produkcją stolarki drzwiowej. Od samego początku firma DELTA skupia się na ofercie nastawionej na zabezpieczenia mechaniczne – jej produkty to przede wszystkim specjalistyczne zamki oraz drzwi antywłamaniowe.

Dziś firma DELTA jest jednym z czołowych producentów skrzydeł wejściowych o specjalnych właściwościach. W ofercie producenta znajdziesz drzwi DELTA przeciwpożarowe i dymoszczelne, akustyczne, termoizolacyjne i antywłamaniowe. Szukasz trwałych i funkcjonalnych skrzydeł do swojego domu lub mieszkania? Poznaj pełną ofertę drzwi wejściowych DELTA dostępnych w naszym sklepie.

Oferta producenta DELTA

Jakie drzwi znajdziesz w  ofercie firmy DELTA? Hasło, jakie odzwierciedla działalność firmy to slogan „drzwi pilnują domu”. Te trzy słowa idealnie odzwierciedlają to, jak wygląda asortyment firmy DELTA. To drzwi, które sprawiają, że dom jest bezpieczny, ciepły i cichy

Drzwi wejściowe wewnętrzne DELTA

Drzwi wejściowe wewnętrzne to modele, które montowane są wewnątrz budynków. Tego rodzaju egzemplarze bardzo często wykorzystywane są w budynkach wielorodzinnych jako skrzydła wejściowe do poszczególnych mieszkań. Jakie cechy powinny mieć dobre drzwi wewnętrzne wejściowe? Mimo że mieszkania w wielorodzinnym budownictwie są w mniejszym stopniu narażone na włamania niż domy prywatne, warto wybrać modele, które dają podstawową ochronę przeciwwłamaniową. To, co jednak najbardziej istotne, to ochrona przed hałasem. Wnętrze mieszkania znajduje się w bardzo bliskim sąsiedztwie klatki schodowej, na której bywa głośno. Wczesnym rankiem szczekają psy, biegają dzieci, a dorośli rozmawiają głośno, wracając późnym wieczorem. Drzwi o odpowiednich właściwościach sprawią, że tego rodzaju hałasy nie będą dla Ciebie w żadnym stopniu uciążliwe. 

Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne to modele, które wykorzystywane są jako drzwi wejściowe do budynków wolnostojących. Tego rodzaju skrzydła powinny mieć dobre parametry antywłamaniowe oraz odpowiednio izolować przed chłodem z zewnątrz. Firma DELTA ma w swojej ofercie specjalne modele o wyjątkowych właściwościach termoizolacyjnych, które nadają się do stosowania w domach pasywnych oraz energooszczędnych

Drzwi przeciwpożarowe DELTA

Drzwi DELTA to również modele przeciwpożarowe, które mogą skutecznie zatrzymać rozprzestrzeniający się ogień na czas umożliwiający zabezpieczenie mienia oraz ewakuację. Drzwi wejściowe przeciwpożarowe mogą uratować życie – szczególnie w budynkach wielorodzinnych, w których pożar w jednym z mieszkań może szybko rozprzestrzenić się również na inne lokale. 

Pamiętaj, że najbezpieczniejszą opcją jest zakup drzwi z usługą montażu. Nawet najlepsze skrzydła mogą nie spełniać swoich zadań, jeśli nie będą prawidłowo zamontowane. Tylko profesjonalny montaż może dać Ci pewność, że drzwi będą miały dokładnie takie parametry, jakie obiecuje producent.

Sprawdź pełną ofertę

Drzwi wejściowe

O Redakcja dobredrzwi.pl

Od 20 lat dostarczamy drzwi w całej Polsce. Przez ten czas pozyskaliśmy ogromną wiedzę, którą chcemy się z wami podzielić na łamach tego bloga. Nasza redakcja dokłada wszelkich starań, aby artykuły umieszczane w tym miejscu pomagały wam przy wyborze odpowiednich drzwi do waszych domów lub mieszkań.

Zobacz wszystkie wpisy od Redakcja dobredrzwi.pl →