Producent godny zaufania – drzwi GERDA

Dobre drzwi Gerda

GERDA to w Polsce niemal synonim dobrych, solidnych drzwi, zamków i okuć. Firma od ponad 30 lat działa na polskim rynku i z roku na rok zdobywa coraz większe zaufanie swoich klientów. To lider w dziedzinie produkcji skrzydeł, zamków i okuć, a produkty GERDA od lat uzyskują doskonałe wyniki w testach odporności na włamania. Co warto wiedzieć o drzwiach i okuciach tego producenta?

Kilka słów o firmie

Firma GERDA działa na rynku od 1987 roku. Przez ponad 30 lat działalności na rynku firma doskonali swojej produkty i doszkala się w zakresie nowoczesnych technologii bezpieczeństwa. Wszystkie parametry drzwi GERDA gwarantowane są przez procedury ISO 9001: 2015 oraz potwierdzane przez liczne certyfikaty. Skrzydła i akcesoria wychodzące z hal produkcyjnych GERDA spełniają stale rosnące oczekiwania klientów indywidualnych oraz hurtowych. Marka oprócz doskonałych produktów zapewnia również bezpłatne doradztwo oraz pomiar. Razem z drzwiami klienci mogą zamówić również usługę autoryzowanego montażu, dającą poczucie komfortu, że wszystkie prace zostały wykonane jak należy. 

Produkty GERDA chętnie wybierane są przez klientów indywidualnych, ale nie tylko. GERDA to marka wzbudzająca zaufanie deweloperów, biur architektonicznych oraz spółdzielni mieszkaniowych. Drzwi i zamki GERDA stosowane są również w instytucjach publicznych, magazynach czy biurach. Szukasz bezpiecznych i solidnych drzwi do swojego domu? Tutaj znajdziesz pełną ofertę marki GERDA

Drzwi GERDA – co można znaleźć w ofercie producenta?

Firma GERDA specjalizuje się w produkcji drzwi zewnętrznych oraz drzwi wejściowych do mieszkań. Producent od lat skupia się również na tworzeniu bezpiecznych i godnych zaufania zamków, okuć i systemów antywłamaniowych. Co warto wiedzieć o produktach z oferty marki? 

Drzwi GERDA do domu

Drzwi zewnętrzne GERDA stanowią doskonałe zabezpieczenie domu przed nieproszonymi gośćmi. Nowoczesne rozwiązania technologiczne zastosowane w drzwiach producenta sprawiają, że domownicy czują się bezpiecznie, zarówno śpiąc spokojnie we wnętrzu domu, jak i wyjeżdżając na dłuższe wakacje. W drzwiach GERDA wykorzystywane są skuteczne patenty oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne, dzięki którym skrzydła są nie tylko odporne a włamania, ale cechują się również wysokim komfortem użytkowania, a także świetnymi parametrami akustycznymi i termoizolacyjnymi.

Drzwi do mieszkań

Choć mieszkania w budynkach wielorodzinnych są narażone na działania włamywaczy w mniejszym stopniu niż wolnostojące domy, to dobrej jakości drzwi do mieszkania mogą znacząco poprawić komfort i poczucie bezpieczeństwa wszystkich domowników. Drzwi GERDA do mieszkań to przede wszystkim bezpieczne konstrukcje, atrakcyjny, designerski wygląd oraz dobre parametry akustyczne, termoizolacyjne i antywłamaniowe. Skrzydła do mieszkań dostępne są w kilku zróżnicowanych seriach produktów, dzięki czemu każdy może znaleźć model idealnie odpowiadający jego oczekiwaniom. 

Zamki i okucia

Solidne zamki i okucia to jeden z trzonów działalności firmy GERDA. Zamki GERDA są w pełni odporne na włamania, dzięki czemu zapewniają domownikom komfort psychiczny i poczucie bezpieczeństwa. Wszystkie produkty wychodzące z hal produkcyjnych GERDA są dokładnie testowane i weryfikowane przez ekspertów do spraw bezpieczeństwa

Jeśli szukasz pewnych, bezpiecznych i estetycznych drzwi do swojego domu lub mieszkania, koniecznie sprawdź pełną ofertę produktów GERDA. Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze drzwi, skontaktuj się z nami.

Sprawdź ofertę najlepszych drzwi zewnętrznych

Zewnętrzne drzwi

O Redakcja dobredrzwi.pl

Od 20 lat dostarczamy drzwi w całej Polsce. Przez ten czas pozyskaliśmy ogromną wiedzę, którą chcemy się z wami podzielić na łamach tego bloga. Nasza redakcja dokłada wszelkich starań, aby artykuły umieszczane w tym miejscu pomagały wam przy wyborze odpowiednich drzwi do waszych domów lub mieszkań.

Zobacz wszystkie wpisy od Redakcja dobredrzwi.pl →