Jesteś mieszkańcem województwa małopolskiego i właśnie planujesz remont domu? Jeśli czeka Cię wymiana drzwi, to nie mogłeś lepiej trafić! Sprawdź ofertę DobreDrzwi.pl i zachwyć się bogactwem asortymentu. W katalogu produktów znajdziesz modele wejściowe, stanowiące element reprezentacyjny budynku i jego swoistą wizytówkę. To właśnie one witają gości i ukazują gust mieszkańców, dlatego tak ważny jest ich staranny dobór. Nie możesz kierować się jednak wyłącznie kwestiami wizualnymi – choć ważne jest, aby drzwi Ci się podobały – najistotniejsze są parametry techniczne.

 

Modele zewnętrzne narażone są bowiem na działanie potencjalnie destrukcyjnych czynników. Nie pozwól, aby skrajne temperatury, wilgoć i uszkodzenia mechaniczne zniszczyły Twoją radość z posiadania nowych drzwi. Wybierz wysokiej jakości produkty, sprawdzone pod kątem odporności i izolacyjności termicznej oraz akustycznej. Pamiętaj o tym także, wybierając wewnętrzne skrzydła drzwiowe do pokoju, łazienki lub kuchni. Przywieziemy je do Ciebie na terenie województwa małopolskiego i zamontujemy.

 

Chcesz optycznie powiększyć przestrzeń? Ułatwią Ci to drzwi szklane lub wyposażone w lustro. A może zmagasz się z małą ilością miejsca i pragniesz maksymalnie je zaoszczędzić? W tym przypadku trafnym rozwiązaniem są modele przesuwane. Sprawdź nasze propozycje dla mieszkańców Małopolski, gdyż ich różnorodność zapewnia każdemu możliwość dokonania satysfakcjonujących zamówień.

 

Nasze drzwi wyróżniają się zróżnicowaną stylistyką, co z kolei bezpośrednio wpływa na łatwość odnalezienia drzwi idealnych zarówno pod względem estetycznym, jak i praktycznym.

Miejscowości często odwiedzane przez naszych doradców i monterów

Jakie drzwi możesz u nas zamówić?

Jakie usługi wykonujemy przy zakupie drzwi?

  • pomiar i doradztwo w wyborze nowych drzwi
  • montaż drzwi i ościeżnicy
  • wniesienie drzwi do domu
  • montaż klamek
  • wywiezienie i utylizacja starego skrzydła drzwi
  • wycena drzwi
  • demontaż drzwi i futryn

Montaż drzwi na istniejące ościeżnice

Wymiana drzwi może być świetnym sposobem na odświeżenie wyglądu mieszkania lub domu, bez konieczności demontażu starych ościeżnic/futryn a tym samym pozwala uniknąć poważnego remontu i bałagany z tym związanego.

Montaż drzwi z wymianą/montażem ościeżnic

Taki sposób montażu daje najlepsze efekty pod względem technicznym jak i wizualnym. Jeżeli wykonujemy remont domu lub mieszkania najlepiej wykonać montaż wraz z ościeżnicami. Ze względu na różne rodzaje ościeżnic ich profile , rozmiary i parametry najlepiej dokonać oględzin miejsca, w którym wykonywany ma być montaż drzwi i ościeżnic. W celu dopasowania jak najlepszego rozwiązania polecamy wizytę naszego doradcy technicznego, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie.

 

Skontaktuj się z lokalnym doradcą w województwie małopolskim

logo dobredrzwi.pl

tel.: 530 992 000
info@dobredrzwi.pl

 
Czynne:
Poniedziałek-Piątek 09:00-18:00
Sobota 8:00-14:00
 
x
Nie wiesz, jakie drzwi wybrać?
Potrzebujesz porady?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi Doradcami Klienta. Zamów połączenie przez słuchawkę lub zadzwoń do nas:
22 299 11 33
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: pn - pt: 8.00 - 16.00